ok postup bude asi jak jsem psal, imo problém není to jsem dělal minulý týden,pak jenom vyzkouším tu dálku jdu shánět snad seženu za nějaké dobré kč imo a tišťák..
[upravil dne 14/6/12 12:50 od wojtěch]
když jsem si to sparoval přes dia tak dálka nešla musel jsem to sparovat ještě \"manualně\" a tady nevím jestli pujdou 2 klíče.. asi zkusím sehnat a vyzkouším..
jak je to s dálkačem mám jeden klíč když koupím z nějaké havárky druhý komplet klíč a sparuju si to přes dia pujde i dálkač?? od obou? imo sparuju si přes dia (tam se dá navolit kolik mám klíčů)
a pak dálku jsem si aktivoval tak že jsem strčil klíč do spínačky a 10s jsem podržel zapínaní. tak se udělají oba klíče?
teď jsem známemu kupoval goclever (je to navi z číny) bez problému se dá do ní nainstalovat jakákoliv navi dal jsem mu tam IGO (k tomu se dají aktualizované mapy stáhnout kdekoliv na netu) chtěl sjem mu objednat přímo z číny ale vycházelo to o cca 300kč míň a u goclever má záruku 2 roky....
máte někdo zkušeností s http://odstranovac-skrabancov.weebly.com/postup-pri-odstra328ovaniacute-scaronkrabancov.html ?? dá se to sehnat za 70kč :myslim jde to opravdu jak na těch videích a fotkách?? jak dlouho to vydrží?