Přejít na obsah

wojtěch

Uživatel
  • Počet příspěvků

    2 828
  • Registrace

Vše od uživatele wojtěch

  1. wojtěch

    307 by Lukáš - mazlík je prodán :(

    dobré to je ale je škoda těch popisů oken že to tam není.. prosvítá to aspoň trochu?
  2. wojtěch

    xenony nesvíti

    jo dá bi-halogeny byly cca 2měsíce zpět na bazoši za 800kč pár byly z fabie. hlavně si musíš zjistit jestli ti to tam vleze rozměrově ta čočka .....
  3. wojtěch

    xenony nesvíti

    pokud to chceš nechat tak tak zkus sehnat nové čočky Bi-halogeny ......
  4. wojtěch

    xenony nesvíti

    ty jsi stříknul celou parabolu?
  5. bez ložisek
  6. wojtěch

    xenony nesvíti

    neee balast je ta škatule co vede od výbojky k napájení.. (je to na to coupe co máš v podpisu.) tam se origo xenony nedávaly jedině HID sada
  7. wojtěch

    xenony nesvíti

    zapojil jsi blbě xenony...
  8. jjj to jsem hledal první a až nakonec jsem je zkusil odhlásit....zkusím pak kouknout do mojeho auta..
  9. nevíš proč není v DIA možnost na vyzkoušení předních mlhovek??? je to u všech aut nebo jenom u něj?
  10. jo ty jsou o.k.
  11. Kostry u světel jsme zkoušeli přikostřit nepomohlo. když jsme přes dia vypli přední mlhovky a zapne se pouze zadní, ostřikovače neblbnou. (levá strana jsou nové kostry... (přes dia jsem nenašel možnost vyzkoušet zapnout přední mlhovky jsou tam světla všechny krom předních mlhovek). ostřikovač zadní nejde aktivovat ani přes dia.
  12. napiš pak změny s K.N filtrem taky o něm přemýšlím... kde jsi ho kupoval??
  13. 3dny zpet jsem byl v Havirove pro naraznik...... sice jsem z druhe strany ostravy ale posli co chces kouknout pokud bude cas tak ti tam sjedu.
  14. to jako fakt?? tak to abych si šel dělat řidičák :-( musím někde sehnat kde půjde udělat najednou i C ať nedělám 2x zkoušky... jak je to s C a T vím že když mám C můžu jet i s traktorem ale můžu za ním táhnout vlek? (nad 3500kg) když mám T tak můžu, ale s C nemůžu....
  15. wojtěch

    zrcátka z anglána

    musis koupit jeste motorky na okna ktere maji 3konektory (nebo koupit modul z cybertronicu) a pak povolit pres dia
  16. wojtěch

    Autorádio - bude pasovat?

    ne nebude
  17. nemáte někdo ten starý panel?? ale aby měl i tlačítko na příklop zrcátek?? to pravé tlačítko
    • 8
  18. wojtěch

    zrcátka z anglána

    tak jsem to měřil a mělo by to být stejně \"ohlé\", takže bude stačit přehodit jenom skla snad bude uchycení skla stejné jdu nějak objednat z allegra...
  19. wojtěch

    zrcátka z anglána

    jedná se o origo zrcátka jenom mají navíc motor na přiklopení k autu. možná půjde přendat jenom ten motor.. jdu to zkusit změřit..
  20. wojtěch

    zrcátka z anglána

    omlouvám se překlep ...zrcátka myslím
  21. wojtěch

    zrcátka z anglána

    nikdo nezkoušel zrcátka z auta dovezeného z anglie?? :myslim [upravil dne 4/8/12 23:15 od wojtěch]
  22. ani na bržděný E nepotřebuješ pokud nepřesáhneš celkovou hmotnost soupravy 3500kg http://ridicske-prukazy.info/ridicske-opravneni-skupin-B-F-rizeni-jizdnich-souprav.html [upravil dne 3/8/12 17:54 od wojtěch]
  23. wojtěch

    zrcátka z anglána

    jde o to že pravé máš s těma \"tečkama\" mrtvý úhel u anglána je to nalevo svazky budou stejně dlouhé zapojuje se to do motorku oken..
  24. chci si pořídit zrcátka které se sklopí k autu u nás je nemůžu sehnat. na allegru jich několik je ale hodně to jsou z anglie. co všechno by se muselo předělat na EU stačí přehodit ty motorky do mojich nebo to nejde a mám shánět jenom EU zrcátka
  25. taky mi to blblo jak řidič tak spolujezdec. musel jsem koupit nové ovládání.. [upravil dne 2/8/12 08:12 od wojtěch]
    • 8
×
×
  • Vytvořit...