tak menší upgrade. 307 dostala horní uložení jak přední tak zadní nápravy, nové zimní pneu.
na kabrio tu čekájí filtry olej rozvody, origo lízo, levé zadní okno, předělání oken na automatiku... atd. mám toho plnou garáž... , přemýšlím jaké kola na cabrio jestli cyclony nebo 17\" cotya.. líbí se mi obojí..
nebo tyto ale to nevím co je zač..
tady jedna fotka cabria ještě z bazaru