Přejít na obsah

funthomas

Uživatel
  • Počet příspěvků

    204
  • Registrace

Vše od uživatele funthomas

  1. funthomas

    Koupě 607čky

    ale ma (isofix) a to dokonca aj r.v.2001 u 607 bola castokrat konfiguraciia individualna a menila sa, takze sa neda len tak povedat co ma a co nie, jedine podla vin alebo nazivo ja som si napr. isty cas myslel, ze dvojvrstvove bocne skla mali vsetky 607.... a nemali
  2. funthomas

    sparovanie noveho kluca

    prve rocniky 607 mali dost atypicky kluc, druhovyrobu som nikdy nikde nevidel novsie uz mali "standardny" bezne rozsireny taky ako 308,407.... ak je s novou elektronikou, tak verim, ze sa to da z toho mi vychadza, ze ten tvoj postup asi nebude mozne uplatnint na r.v. 2001?
  3. na tento rezim jazdy zima mesto zapchy kratka vzdialenost je to primerana spotreba
  4. pozeram, ze sa tu poriadne trapite s tymi svetlami do konca roku by ste to mohli stihnut, francuzi nepomohli? http://www.forum-peugeot.com/Forum/forum-peugeot/Peugeot-607/Divers-17/montage-feux-arriere-sujet_34419_1.htm
    • 66
  5. uz som to sice daval do sekcie 607, tak ale zrejme si to prehliadol
    • 8
  6. funthomas

    Nový člen se hlásí :-)

    kompletny navod https://www.youtube.com/watch?v=nYSeJBjiROo
  7. funthomas

    Nový člen se hlásí :-)

    som zvedavy co ti to dorazi, pozeral som feedback vela ludi sa stazovalo, ze instalacne DVD nefunkcne, niekto tam spomina ze je to "B" verzia, co nie je ziadna slava
  8. funthomas

    Koupe 607 2.0HDI?

    to je fakt, orientovat sa podla toho ci to ma fap nema logiku, na peugeote sa da elegantne odstavit, su znacky, kde je s tym o (dost) vacsi problem, resp. dnes uz na diesloch je to aj tak vsade a cim novsie auto tym horsie sa to da obist.
    • 17
  9. funthomas

    Koupe 607 2.0HDI?

    dieselove 607 mali myslim vsetky FAP a inak 407 no neviem, vec vkusu a nazoru, ale ta 307 (resp 308) je praktickejsia a lepsia, a priestorovo (ne)prekvapivo vacsia ako 407
    • 17
  10. funthomas

    slabý ťah motora

    z toho co pises tak fap off robil \"odbornik\":bacha, zrejme sa chceli zbavit chyby (zaneseny FAP) pred predajom a urobili to ako vedeli - pre teba to moze byt problem, lebo to nemusi byt napr. ani korektne upravene v riadiacej jednotke.
    • 10
  11. kup si radsej MPPS kabel a nemusis si lamat hlavu nad inymi kombinaciami
    • 8
  12. funthomas

    607 na náhradne diely

    tu mierku si kup novu, nestoji vela, aby si neprerobil na setreni, co myslis v akom stave bude mierka z auta z r.v. 2001 to ze sa ti rozpadla rucka, to je kombinacia plastu a tepla z motora, vzorovy priklad veci, ktora sa nekupuje pouzita
  13. ked budes vyberat plastovy kryt, tak stierace si daj do servisnej polohy, t.j. vypnes zapalovanie, stlacis packu stieracov 1x dole, pojde ti to lahsie
  14. jednoduche, odcvaknes plastovy kryt (ten co je pod stieracmi) a kabinovy filter sa na teba bude usmievat a prosit o vymenu
  15. funthomas

    Otevírání kufru zlobí.

    na tej fotke od sphire to celkovo posobi ako keby mal ten mechanizmus vystaveny vonkajsiemu pocasiu (oxidacia), ci to uz niekto napr. nemenil z nejakeho vraku
    • 65
  16. ked je nastavene denne svietenie (celodenne, rezim severske krajiny) tak trvale svietia 21W, osvetlenie palubovky je podla senzora (ked sa zotmie tak sa rozvieti, ak je dostatok svetla tak nie je podsvietene). Po zotmeni sa samozrejme rozsvietia aj hlavne svetla, takze tu netreba nic robit ak mas nastavene len automaticke svietenie, tak svietis len ked sa zotmie alebo musis zapnut manualne
    • 8
  17. zvacsa dodatocne upravy nevyzeraju dobre, ale toto sa fakt podarilo, velmi pekne
  18. asi piano black, tak to mali v orig. farebnych kombinaciach, pripadne ist do tej istej farby ako ostatne
  19. vyzera to pekne, uz sa tesim, ked sem hodis finalne fotky skompletizovaneho interieru
  20. su to zbytocne vyhodene prachy, ma to ucinok: psychologicky:cool:
    • 12
  21. funthomas

    2.2hdi 98kw zpetne zrcatko

    ked to sparuje s pouzitym klucom tak nech mi da vediet, budem len rad ja mam tiez info z peugeot BA nezavislo od 2 ludi, a to, ze dokazu sparovat plnohodnotny kluc len novy, kde do dosky este nebolo nikdy nic zapisane, ak uz raz bol kluc pouzity tak to nie je mozne, aspon nie oficialne v peugeote, ani neviem o nikom, kto by to bol schopny spravit opakujem, ze sa tu nebavim o immo ale o kompletnom kluci
    • 13
  22. funthomas

    2.2hdi 98kw zpetne zrcatko

    to ano, ale ak to chce mat ako plnohodnotny kluc (dialkove ovl.) s pouzitym to nesparuje s jednotkou
    • 13
  23. funthomas

    2.2hdi 98kw zpetne zrcatko

    trochu nerozumiem co ma spolocne spatne zrkatko s klucom, resp. podla mne dostupnych znalosti sa pouzity kluc neda sparovat s 607, jedine novy
    • 13
  24. funthomas

    2.2hdi 98kw zpetne zrcatko

    zistit podla VIN co tam presne mas, ano boli viacere typy, aj ja som kedysi objednaval v Peugeote, dodali s inym konektorom, tak som prehodil zo stareho, druhovyroba asi neexistuje, tak jedine origo
    • 13
  25. funthomas

    Stěrače

    potom daj vediet ako si s nimi spokojny
×
×
  • Vytvořit...