Ahoj, měl jsem žárovky H7 BOX 2 ks - NIGHT BREAKER (O 90% vyšší svítivost, o 10% bělejší světlo) a světlo bylo móóóóc pěkné. Bohužel v jedna žárovka praskla již po třech měsících a to jezdím převážně jen po městě a to tak 10km denně. Reklamace dopadla dobře, ale již kupuji Philipsky za 150 kus a v poho.