Přejít na obsah

Radek P 307

Uživatel
  • Počet příspěvků

    155
  • Registrace

Vše od uživatele Radek P 307

  1. to ještě pořád teoreticky řešíš xenony?nechci rejpat m3t4L_m4n, ale asi si začneš šlapat po vousech, než to dáš dohromady
    • 87
  2. Radek P 307

    Můj první Peugeot

    tady je jak na to P307 http://download.hellshare.cz/peugeot307-udrzba-a-opravy.zip/1840747/ origo rádio budeš muset přihlásit diagnostikou do řídící jednotky, jinak se zblázníš jak to každé tři vteřiny pípne na plný koule
    • 38
  3. Radek P 307

    ruční brzda

    tak tak a kotouče v zadu mají všechny 307
    • 9
  4. Radek P 307

    Stěrače

    nejsou, 65cm a 70cm. Taky je rozdíl starý a nový model
  5. Radek P 307

    zadni tlumiče

    ten svěrák jsem skoro přetrhnul a pořád se mi to protáčelo
    • 11
  6. Radek P 307

    zadni tlumiče

    jinak taky existuje přípravek, sada nářadí na montáž tlumičů. Je tam několik nástavců, které pasují na konce pístnic tlumiče, potom jsou tam převlečné nástrčkové klíče a průchzí ráčna. Bohužel se nedoporučuje tuto sadu používat na demontáž tlumičů !!!
    • 11
  7. Radek P 307

    zadni tlumiče

    ta pístnice je nachromovaná a je tvrdá jako prase. Taky jsem jí utahoval a utahoval, ale pořád se mi protáčela. Možná bude stačit flexou vybrousit dvě plošky a pak to půjde:papa
    • 11
  8. Radek P 307

    zadni tlumiče

    Ahoj, jestli myslíš matku na pístnici, tak jsem měl stejnej problém. Nakonec jsem musel flexou přeříznout pístnici a navařit tam něco, co se zrovna válelo na zemi . Pak už nebyl problém s otáčením a šlo to jako po másle
    • 11
  9. nebo mrkni sem http://www.aci.cz/default.asp?cls=spresenttrees&strid=6754012
  10. Radek P 307

    Vystřelovací klíč

    Tak i já mám vystřelovací klíč. Objednávka přes eBay, cena 265 kč. Přehodil jsem střeva a planžetu asi po 10 minutách pilování a pasování taky. Celková spokojenost
  11. Radek P 307

    trojí bliknutí

    mám služebního partnera tepe a ten má tuto funkci origo. Podle nákresu zapojení si myslím, že šipky na palubce musí svítit
    • 18
  12. Radek P 307

    Příspěvky

    u benzínu je nesmyslný interval 30000 km nebo 2 roky a u nafty 20000 km já měním po 15000 km nebo jednou za rok
  13. Radek P 307

    Příspěvky

    Ahoj, měl jsem žárovky H7 BOX 2 ks - NIGHT BREAKER (O 90% vyšší svítivost, o 10% bělejší světlo) a světlo bylo móóóóc pěkné. Bohužel v jedna žárovka praskla již po třech měsících a to jezdím převážně jen po městě a to tak 10km denně. Reklamace dopadla dobře, ale již kupuji Philipsky za 150 kus a v poho.
  14. to teda ano:)
    • 19
  15. Radek P 307

    Tuning svetla

    ahoj, co to máš za světla dole v nárazníku ?
  16. Radek P 307

    rychlý dotaz na cenu oprav

    jestli máš ESP tak páčky jedině original a na 2002 se zběrnicí CAN-VAN x-carlink nejde
  17. Radek P 307

    307 1,6 16V

    cena je to pěkná, rozvody jsou dva druhy na 1,6 16V a doporočuji vyměnit i vodní čerpadlo
  18. Radek P 307

    Vodní pumpa

    Napínací kladka je automatická, takže o přepnutí řemenu se tu skutečně nejedná. Bugatti je prostě
  19. Těžko říct. Jestli jsi jezdil bez oleje, tak můj názor je jinou převodovku.
    • 7
  20. Radek P 307

    Alternator

    V Elitu prodávají Cargo díly do startérů i alternátorů. Stačí opsat výrobce a výrobní číslo alternátoru
  21. a co tam bude za pneu ? Bude to vypadat jako užovka škoda 120L:D
  22. Radek P 307

    historie podle VIN

    Ahoj, potřebuji zjistit historii této 807 - VF3EBRHRH13337768. Předem děkuji [upravil dne 13/3/11 08:58 Radek P 307]
  23. ahoj mám služebního partnera tepee 16 16v 90hp zhruba 1a čtvrt roku, najeto 82000km a leju tam jen benzín. Jinak naprostá spokojenost. Teda v 50 tisísích jsem měnit tyčky stabilizátoru, ale na našich luksusních silnicích se není čemu divit.
  24. Radek P 307

    svíčky 1.6 16v?

    ja zase bosche RB0242229797 za 120 kč/ks a taky žádnej problém. Myslím si že iridiové svíčky jsou naprosto zbytečné, používají se v závodních vozech které točí více otáček a výdrž je zase naopak nižší. Pro běžný provoz budou určitě nejlepší svíčky které uvádí výrobce a to je OE596057
    • 8
  25. Radek P 307

    stredova dira

    kola jsou pěkný, ale do podložek 2,5 cm bych nešel. Budeš muset dávat delší šrouby a taky asi bezpečáky, které v delším provedení než standard jsou podstatně dražší. Cena podložek je docela vysoká a na kvalitě a přesnosti hodně záleží. Nebylo by lepší kouknout po kolech které budou pasovat přímo na 307
×
×
  • Vytvořit...