ja treba taky souhlasim s medvedem je toho tady az moc a taky jsem tady jen chvilku ale od te doby co pribylo moderatoru je to tady cim dal vic cervene a to se mi taky moc nelibi a ty citace bych taky nechaval nerikam ze vzdy ale vetsinou tam byt musi aby vyznelo to co autor prispevku chce odpovedet a dalsi vec čakom ma taky pravdu tam treba taky udelali chybu ale jak se rika nikdo neni 100% jinak to co nase oci nevidi kolik tady je stejnych prispevku tak to chvalim a tim koncim :papa