Přejít na obsah

volvik

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 476
  • Registrace

Vše od uživatele volvik

  1. volvik

    nightbreaker

    no a neznate nekdo levnejsi zarovky ktere sviti do bila??? Protoze vsechno co jsem zkousel sviti ve svetle do zluta
    • 39
  2. Jestli to tady je tak se omlouvam ale o tom jsem nemohl nic najit Potreboval bych vedet jak vypadaji ve svetlech jestli jsou bile a nebo sviti do zluta protoze shanim nejake zarovky ktere sviti bile a ne do zluta Diky za odpovedi
    • 39
  3. volvik

    zajimavy predni naraznik

    Creams: To si delas srandu ne
    • 15
  4. volvik

    zajimavy predni naraznik

    no nejak moc pekny neni ja si budu delat v zime svuj tak uvidime
    • 15
  5. volvik

    Tuningcup a vše kolem srazu....

    No tak to jsem zvedavy kolik odvazlivcu tam pojede Jinak co kdyby jsme dali nekde sraz at se potom nehledame ja bych vas celkem rad videl
  6. ja treba taky souhlasim s medvedem je toho tady az moc a taky jsem tady jen chvilku ale od te doby co pribylo moderatoru je to tady cim dal vic cervene a to se mi taky moc nelibi a ty citace bych taky nechaval nerikam ze vzdy ale vetsinou tam byt musi aby vyznelo to co autor prispevku chce odpovedet a dalsi vec čakom ma taky pravdu tam treba taky udelali chybu ale jak se rika nikdo neni 100% jinak to co nase oci nevidi kolik tady je stejnych prispevku tak to chvalim a tim koncim :papa
  7. ja ho taky mam a uz jsem ti jednou psal
  8. volvik

    Tuningcup a vše kolem srazu....

    no to mas pravdu ja tam taky nejedu na sprinty pojedu se kuknout ale jeste to neni 100% protoze jsem se dovedel ze mam jit v sobotu do prace tak uz jsem si zaridil volno ale stejne to vypada spatne
  9. volvik

    Tuningcup a vše kolem srazu....

    no tak to je o nicem pokud pojede jenom jeden
  10. vitej u nas a hodne stastnych km a jinak to zakryvat nemusis ja je taky nezakryvam
  11. volvik

    pojistovna - celni sklo

    no musim najit smluvu ale zda se mi ze to mam na 10 000kc ale opravdu nevim
    • 15
  12. volvik

    pojistovna - celni sklo

    no ted nemuzu smlouva najit ale nekde bude no takze bych se mel vlezt do te castky jo?No to by byla parada jinak mam to u Generali
    • 15
  13. Caute mam pojistene celni sklo a mam tam celkem dost direk po kamincich tak jsem se chtel zeptat jestli mi pojistovna zaplati nove celni sklo podle mych predstav
    • 15
  14. parada :super:super uz se tesim na dalsi foto [upravil dne 17/5/09 volvik]
  15. volvik

    Staticka elektrina

    me to dela taky ale pokazde co vysedavam a je to celkem dost neprijemne uz jsem se naucil zavirat auto penezenkou pak me to nekopne
    • 6
  16. volvik

    tuning 206

    je tho strasne hodne ale ja osobne jsem spokojeny se strankou www.tuningshop.cz Jinak staci pouzivat hledani na seznamu
  17. jj pres havirov to mam kratsi a do ostravy neni proble ale tam jsem ztracen ale nejak se tam pokusim dostat a GPS v auti nemam jinak diky za pomoc [upravil dne 16/5/09 volvik]
    • 93
  18. mozna bych taky dorazil ale jak se znam tak se v ostrave ztratim [upravil dne 16/5/09 volvik]
    • 93
  19. jj je to parada a pokud pujde o zoubek tak to bude jeste lepsi Geri007: No jasne mozna pujdou mozna ne musim je nejdriv vyzkouset
  20. Jinak bag nejak neresim taky to beru sportovne jako Geri007 jinak casem se uvidi mozna tam pujdou 4 bodove pasy mozna ne je to jeste ve hvezdach
  21. Kvasky: hned to vypada lip jinak ten zadek by to chtelo o zub niz jinak
  22. no jo airbag tam nebyl ani minule takze mi to je celkem jedno a dalsi vec nejezdim jak hovado a davam si bacha i kdyz nekteri idioti na nasich cestach... clovek proste nikdy nevi
  23. maximalni podle me jsem si nemohl vybrat lip kdyz vemu kvalita/cena
  24. volvik

    Tuningcup a vše kolem srazu....

    To ja nevim me se neptej ja to budu jeste hledat poradne to tam neznam
  25. volvik

    Tuningcup a vše kolem srazu....

    Creams: Tak jedu na 100% tak se tam uvidime (doufam) uz se tesim jede i bracha se svojim saxem a mozna i jeho pritelkyne se svou toyotou paseo
×
×
  • Vytvořit...