Přejít na obsah

volvik

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 476
  • Registrace

Vše od uživatele volvik

  1. volvik

    jak vypada kourova metaliza?

    ja to mam na kolech jak budu doma (ted jsem v praci) tak hodim foto
  2. volvik

    Fotky 306 interiérů

    dam ho sem urcite ale az bude pocalouneny ted urcite ne nevypada zrovna hezky ale co fotnu a hodim ho sem
    • 51
  3. volvik

    kratke radenie??

    to neni spatny napad
    • 30
  4. volvik

    kratke radenie??

    no divil jsem se jak mi napsali ze postovne je to co maji napsane dole 3,99 liber a ze to je do vsech statu stejne tak uvidime
    • 30
  5. volvik

    kratke radenie??

    psal jsem tam mail a napsali mi ze plati to postovne co tam je napsane takze to asi koupim jeste zalezi kolik mi zbyde penez protoze ted jsem nakoupil ve velkem a bude se upravovat
    • 30
  6. volvik

    kratke radenie??

    No to si taky myslim ale nekde neco musi byt i tady v okoli
    • 30
  7. volvik

    angel eye a xenony

    za me je to taky ano a taky jsem nad tim premyslel ale nevim nevim jak z penezma ceka me ted draha oprava (repase zadni napravy) a pak jsem hodne veci nakoupil na auto ale mozna jeste neco zbyde
    • 29
  8. volvik

    kratke radenie??

    sakra to neni zas tak drahe kolik bude stat postovne??? nevite nekdo premyslim ze bych si to koupil
    • 30
  9. volvik

    FAREBNY INTERIER

    ano bracha to zkousel uz davno drzi to dobre ale nekde to tu je jeste popsane co a jak jinak me to ceka taky a TADY je foto
    • 7
  10. volvik

    sport.podvozek

    pekne ja uz jenom cekam az prijde martymu a pak pujde pekne na auti uz se tesim pak hodim foto
    • 14
  11. volvik

    narovnání nápravy 306 +foto

    nejlepsi bude ji nechat repasovat kukni tady [upravil dne 28/3/09 volvik]
    • 10
  12. volvik

    na 4 mi neco klepe v motoru

    no rave z toho mam strach
  13. volvik

    Příznivci hokeje

    paradni hokej fandil jsem plzni ale stejne jsem fanousek trince
    • 19
  14. volvik

    na 4 mi neco klepe v motoru

    to nikdo nic nevite nebo se vam neco takoveho nestalo???
  15. volvik

    tuning sraz v koprivnici

    to mi nemluvte ze nikdo nejede
    • 7
  16. Pri jizde na 4 mi neco klepe v motoru nevim jestli se to da vubec nazvat klepani ale prote je to takovy divny zvuk.Ozyva se jenom na tu 4 a pri seslapnutem pedalu plynu Diky za rady
  17. volvik

    tuning sraz v koprivnici

    parada Ale po dnesku se mi moc nechce to co se mi stalo nestoji ani za to psani ale stejne to napisu Parkoval jsem a nevsiml jsem si vecer velke diry u obrubniku ne ze do ni vjedu a strhlo mi to volant na obrubnik a pekne jsem si podrek kolo :grr:grr jak by nemohli opravit ty zas.... diry :grr:grr
    • 7
  18. volvik

    tuning sraz v koprivnici

    diky za doplneni zrovna jsem to chtel taky doplnit ale to je jedno No ja taky uvidim jestli pojedu zalezi na pocasi
    • 7
  19. Zdravim kdo jede do koprivnice, z kym bych se tam mohl sejit?
    • 7
  20. volvik

    sport. podvozek

    No zas tak silne auto jako ty nemam ale taky chci ezdit trochu ostreji a bez toho podvozku to nejde ale tak casem ji radsi koupim diky za odpoved
  21. Zdravim davam to radsi tady nez do tuningu aby se potom nerikalo ze je to Chtel bych se zeptat kupuju si sportovni stavitelny podvozek a rad bych vedel jestli budu potrebovat rozpernou tyc??? Diky za odpovedi
  22. volvik

    problem s PC-notebookem

    Diky moc za rady uz jsem to vyresil novyma ovladacema na grafiku a to jsem je tam mel stahnute a porad nic asi jsem je spatne nainstaloval jinak taky jsem proti viste mam radsi XP-cka Takze jeste jednou diky za rady
    • 17
  23. volvik

    Zkuste si cvičně testy z autoškoly

    no ja jak jsem delal ridicak tak jsem ho mel na 100% ale ted mi to nejak vyletelo z hlavy
    • 42
  24. volvik

    Zkuste si cvičně testy z autoškoly

    no taky jsem zkousel a o bod jsem to neudelal takze 42 bodu (84%)
    • 42
  25. volvik

    problem s PC-notebookem

    directx mam novy a rozlisenim hry to nebude A Edison ma pravdu taky bych to nejradsi prehodil ale je to notas od segry takze nemuzu a az zprovoznim muj tak budu mit klid ale kdy to bude to nevim potrebuju kopit novy hdd ale nemam penize vsechno ted cpu do auta
    • 17
×
×
  • Vytvořit...