parada
Ale po dnesku se mi moc nechce to co se mi stalo nestoji ani za to psani ale stejne to napisu
Parkoval jsem a nevsiml jsem si vecer velke diry u obrubniku ne ze do ni vjedu a strhlo mi to volant na obrubnik a pekne jsem si podrek kolo :grr:grr jak by nemohli opravit ty zas.... diry :grr:grr