No j kdyz jsme u toho taky me taky nechteli pustit kvuli par drobnostem a nakonec mi dali papir ze nevyhovuje a jak jsem prisel na prepis tak si toho ta baba nevsimla a prepsala to na me
No ja bych rad jel ale mam to trosku z ruky bydlim asi pres 300km daleko jinak bych jel urcite ja si zase pockam na nejaky ten sraz tady u nas na ostravsku a nebo se uvidime v Šebetově
Tak zadnou slecnu jsem u Tesca nebral ale vezl jsem segru do kauflandu a to nebylo vcera no ale slysel jsem ze po tesine jezdi jeste jedna 106-ka taky ve zlate barve ale je v serii a neni to S16-ka