Přejít na obsah

volvik

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 476
  • Registrace

Vše od uživatele volvik

  1. volvik

    PC hry

    CoD 2 on-line stejne jako zzipCZ uz nekolit let a jinak mafie a pro evolution soccer jinak nemam vubec cas
  2. volvik

    Lem okolo koncovky vyfuku

    Na 306 jsem to taky vyrizl a pak jemne zabrousil a nikde se nic nedelelo
    • 17
  3. volvik

    Další 106 GTI

    mas to pekne ja budu neco lestit a neco davat do barvy ale jeste nevim do jake
  4. no nic no musime si dat nekde sraz at me poznas
  5. obe vypada to paradne
  6. To je parada ja to chci taky :D:D
  7. no je to zajimave ale u Tesca jsem byl ted v pondeli (asi) a to jsem tam byl z bieldou a ze bych chlastal to chlastam ale ne tak moc :D:D
  8. no tak to ja mezi auty neparkuju parkuju vzdycky na konci kde nejsou zadne auta
  9. volvik

    aktuálně o všem

    No j kdyz jsme u toho taky me taky nechteli pustit kvuli par drobnostem a nakonec mi dali papir ze nevyhovuje a jak jsem prisel na prepis tak si toho ta baba nevsimla a prepsala to na me
  10. no ja uz jsem zareagoval ted se bude cekat na zbytek :D:D:aut
  11. No jasne kdyby nas jelo tak hodne tak bych jel ale to se nepovede tak asi nepojedu
  12. No ja bych rad jel ale mam to trosku z ruky bydlim asi pres 300km daleko jinak bych jel urcite ja si zase pockam na nejaky ten sraz tady u nas na ostravsku a nebo se uvidime v Šebetově
  13. Tak zadnou slecnu jsem u Tesca nebral ale vezl jsem segru do kauflandu a to nebylo vcera no ale slysel jsem ze po tesine jezdi jeste jedna 106-ka taky ve zlate barve ale je v serii a neni to S16-ka
  14. Tak to ani nevim ze jsem mel nekde vedle sebe slecnu
  15. Diky ale nebyl jsem se slecnou ale z bieldou tady z klubu ma taky 106 S16 a jak me uvidis tak blikni potkavackama nebo kyvni
  16. My mame letiste v ostrave
    • 37
  17. volvik

    Tuning Salon Brno 2009 26.9 2009

    no proste jedu kamosovi za svedka na svatbu do brna
  18. volvik

    Tuning Salon Brno 2009 26.9 2009

    Tak panove mozna jeste dostanu volno tak bych to mel lepsi vymlouvam se na svatbu v brne :D:D (ne moji ) [upravil dne 15/9/09 volvik]
  19. volvik

    Další 106 GTI

    ja bych ta, dal ty prvni koseie
  20. volvik

    Moje nová hračka

    Tak kdyby si nenapsal ze to je S16 tak to nepoznam Gratulace k novemu auti a preju hodne stastnych km a hlavne at slape bez problemu
    • 34
  21. No tak ten nemam a kupovat se mi nechce ale zkusim si asi taky pohrat
  22. Sakra paradni kolo ted premyslim jestli udelat z toho mojeho vraku taky takove :D:D
  23. volvik

    A mám nový rodný list

    No me ubrali 3,5 roku
    • 39
  24. volvik

    Další 106 GTI

    Pekne uz to zase zacina
  25. volvik

    306GTi-6 by Béďa

    No taky se musim domluvit z jednim nejmenovaym clenem a koupit taky neco poradneho
×
×
  • Vytvořit...