Jump to content

Karambamo

User
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

  Never

About Karambamo

 • ID člena
  14337
 • Rank
  Mám víc než 10 odpovědí :-)

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. jde mi o to že tento parkovací asistent nemá jednotlivá čidla, ale má cca. 1,7 dlouhou anténu která se se vlepí do nárazníku. Tak jestli někdo má tento typ PA.
 2. máte někdo zkušenost s tímto parkovacím asistentem? http://www.vltava2000.cz/gsm-caraudio/GoodsDetail.asp?strGoodsID=QUIEPS200
 3. Souhlas, mám již delší dobu K10 a paráda.
 4. Mohla by to být příprava na parkovací asistent a na levé straně na tažné zaízení?
 5. Na co přesně myslíš? Když Ti zmizí auto, tak to asi ohlásíš nebo ne? Myslim jestli vám ho sebrali při silniční kontrole nebo to našli v registru a přijeli si pro auto.
 6. Máme http://www.britax-roemer.de/produkt.php?lang=cz&navid=?lang=cz&navid=21&action=act_dessin&id=14&dessin=5#5 s isofix a přendání z jednoho auta do druhého je velmi rychlé, je to tam jen nacvaknuté a sedačka se ani nehne v případě že se isofix nepoužívá otočí se a zasune do sedačky.
 7. Při hledání odkládacího prostoru na drobnosti jsem našel v pravém a levém zadním sloupku u pátých dveří konektory zabalené v igelitu. Neví někdo na co je to příprava ? Díky. [upravil dne 26.10.2008 Karambamo] [upravil dne 26.10.2008 Karambamo]
 8. Taky to chci dodělat, nebyla by ta slíbená fotka? Díky
 9. tak to je dobrá zpráva, myslel jsem že je třeba přidat čerpadlo, jestli platí +- ta cena co jsi uváděl tak bych si asi udělal výlet. jak dlouho úprava trvá?
 10. Karambamo

  Problém s policií

  Díky budu hledat, ale kdy to náhodou někdo věděl hned co znamená 04HCR a 00DC/R dejte vědět.
 11. Karambamo

  Problém s policií

  z čeho to je lampa? to jsou pak kody typu světlometu a ne homologací: viz tady: http://www.autobenex.cz/katalog/va_svetla/obr/113.png tak jsem pochopil že HCR je HC + HR a jsou to potkávací a dálková světla asi? ale coz namená DC/R ?
 12. Karambamo

  Problém s policií

  Díky ale co znamená 04HCR a 00DC/R ?
 13. Karambamo

  Problém s policií

  Měl bys mít přímo na plexi těch světel vylisovaný \"Éčko\" a né nějaký čínský klikyháky. neví někdo co znamenají homologační značky na tomto světle, jaké žárovky je možné použít?
×
×
 • Create New...