Přejít na obsah

Rejty

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 444
  • Registrace

Vše od uživatele Rejty

  1. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    poslední fotka:) jak se vam to líbí??????
  2. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    pri te prilezitosti sem vytahl zadno lemy o 1,5 cm:))) rukou podotykam..:-D holt francouzské plechy:-D
  3. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    uááá mne se to hodně libíííííííí
  4. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    ted komplet:)
  5. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    nalakovano zbytek:)
  6. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    zadni plast na podvehu nalakovan:))))))
  7. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    hodim sem par foto..dneska bylo hezžky..tak sem zase blbnul na 206:-D puvodni podbeh....barva origo [upravil dne 12/9/09 Rejty]
  8. Rejty

    Rodinný vůz-tuning

    dobre zvouček......jede auto po ymene toho katu porad stejne?
  9. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    ja nadávam zas že na mne kamos nema cas,neb ma porad plno:(((((((
  10. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    NO COMMENT
  11. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    trocha plechu,trocha toho plynu z CO2,trocha toho kytu a trocha barvy:-D:D a hodne nadávek jeste:-D
  12. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    zalezi jak bude misto v dilně viď.....ja uz jen cekam az zavolaji..je tam porad plno:(((((((
  13. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    jop jen zlomek prací co se bude dít kamarade:):-) bude toho více:roker
  14. tak foto néééééééééééééééééé?
  15. Rejty

    zacatek meho pazouta

    prijedes konecne k tomu kauflandu?
    • 95
  16. vyzkoušet vyfotit,hodit fotku sema my to proberem pak.-D:super
  17. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    jop objednal sem koženku a ta stale nepřišla..zjistil sem,že s červenym flokem sem šlápl vedle,,ale co...človek se nekdy sekne..... dneska sem byl v lakovne a jen čekam, kdy si na mne udelaji čas s překvápkem pro vás:)
  18. to co napsal čakom mne piše ted i tobe..krása kamo pekne
  19. Rejty

    206 by WINCO

    tohle znám,vlastni zkusenost...mladická nerozvážnost:D
  20. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    prosim o pomoc..jedna se o informace o kolech Compomotive TH Mono...!!!!!!!!!!!! nejsem schopny nejak neco o nich vykoumat..tu hodim fptp c to je za krasavce..jinak autí je opet ve 100% stavu!zaplatpanbu:) nevedeli byste kde je sehnat?
  21. Rejty

    Další 106 GTI

    Kuba ho neudelal ale koupil ho ze stare verze 1.3 rally A je paradni [upravil dne 8/9/09 volvik] ty joo,takove finty na mně hoši hazite:-D:D
  22. Rejty

    206 by WINCO

    jedine auto kde bych kliky nezavařil je 206..listy klidne.ale kliky tomu sednopu jak prdel na hrnec!!!!!!!!!!!!!!!!!
  23. Rejty

    Další 106 GTI

    jak si udelal kubas na stare GTi ten koberec do červene?pls
  24. Rejty

    Další 106 GTI

    mno pokud udelate srazek nekde okolo mlade boleslavi,dojedu na sraz taky se svym GTI..sice 206kovým,ale rád vás poznám lidi:)
  25. Rejty

    Další 106 GTI

    ty vole tomuhle se řiká asi už závislost:-D:mrkale krasavice....
×
×
  • Vytvořit...