Přejít na obsah

Rejty

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 444
  • Registrace

Vše od uživatele Rejty

  1. jak se budeme jmenovat?
  2. ghe ja budu zase čalouník:-Dje to good..co ty pasy uz si neco sehnal???
  3. gratulace k znovuziskani auta..kup oboustranku,ja mam taky emblemy lepene jen paskou...
  4. ja co sem menil ty černe parobolove svetla.tak ty taky sviti o dost lepe...asi to bude tim ze su nove:)ale pekna kara..ja bych uz chtel taky kombicka..moznopribude pak jeste jedna 206..nad tim celkem uvazuju:-D:myslim
    • 91
  5. Rejty

    Potkal jsem klubáka...

    jj kupe pekne..ale asi bych to hpresunul do Tuningu:myslim:papa
  6. Rejty

    Kvaskyho 306tá

    kola do černe???taky te chytla ta modni vlna?????
  7. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    takze mam doma 15 metru pásoviny do aut. a budu si vyrabet vlastni tříbodovy pás..kdyz to nepujde tak se na to vyseru..ale za pokus to stoji..mam vse k tomu potřebne od nití,prezky,spony a pas:)tak uvidime:bacha
  8. jj tak to mam presne ja:-Dale mne uz to bohuzel nestaci,lizatko z laguny:-D jinak nemosis sa bat ze autu neco provedes,na motoru se ti nestane nic,protoze motor je oprotui statnim autum dost vysoko:) blodeye...jak si na tom s dalsima upravama???tady je celkem mrtvo:-D
  9. jasne,jak rikas sam 100 lidi 100 chutí......mne se libi ten naraznik take..ale ja bych si ho doupravil asi takhle:) hodne premyslim nad tim zadnim naraznikem:) zacinam mit uz i napady jak ho predelat:-D
  10. tak mna by so to libilo asi takhle:) [upravil dne 4/12/09 Rejty]
  11. ty jo...mne se to normalne zacalo libit..prisel sem tomuhle nejak na chut..ten zadni naraznik se mi hodne libi.)))) celkover ten bodykit se vyvedl...a kdyz to reknu ja tak to je co říct:D
  12. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    mno a..mne tech penez není líto:-Dvubec a to se divim:-D...ale jediny muj konicek..znate to:-D
  13. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    + sposta prace okolo.chci aby to za neco stalo taky hlavne vzhledove,pac sem trochu na ten design:-D
  14. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    Reproduktory: http://www.prohifi.cz/reproduktory-do-auta/morel-tempo-6 nebo http://www.prohifi.cz/reproduktory-do-auta/hifonics-bx-6-2ci SUB: http://www.prohifi.cz/subwoofery-do-auta/hifonics-hfi-12s4 zesilovac pro SUB: http://www.prohifi.cz/zesilovace-do-auta/alpine-mrp-m500 zesilovac pro kompa: http://www.prohifi.cz/zesilovace-do-auta/carpower-power-4-600
  15. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    přední repro kompa DLS nebo Morel(podle slevy co mi udela dealer na ty repra),zesilovac zatim Carpower,zadni SUB Hifonics Titan
  16. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    mimochodem ten mustang tusim 67(snad) delal CYP(čti čip) na automobilove vystave v USA....tyden ho predelavali pred zraky navstevniku 7 dni v kuse:) to musela byt peckovni sou...:o:o
  17. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    jeste ze mam jenom dve..ale kurevsky velky:-D+ zadni mno:D
  18. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    tu zatial 3 platy za super cenu.)))) [upravil dne 3/12/09 Rejty]
  19. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    Chip FOOSE by ze men mel radost.))))))
  20. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    qcko..diky kamo:) zitra jedu pro dynamat extreme..budu tlumit dvere:))))))
  21. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    ja se snad z techvaly zacnu cervenat..nemuze mi nekdo napsat ze je to hnusny?????
  22. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    tak za 4ku s matrosem:-D kdybych nemel praci tak bych ti to klido udelal,ale dostal sem v tyhle dobe NOVOU práci,coz se docela divim ze nekde nabiraji lidi:)))))takze cas nemam:(
  23. Rejty

    Zadní náprava 206

    kdokoliv bude mit problem s napravou pezot...a bydli v Okrese litomerice,usti nad labem.tak at mi napsie...mel bych moznost vam sehnat vymenu napravy za repasovanou.cena byla pred pul rokem 6 tisic za napravu:)))
  24. Rejty

    zrcátka M3

    FUJ....hnus fialovej,neverim ze by to tam nekdo dal:-D:bojim:bojim:bojim:bojim:bojim
    • 6
  25. líbí líbí..kam si dal stare?
×
×
  • Vytvořit...