Přejít na obsah

Rejty

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 444
  • Registrace

Vše od uživatele Rejty

  1. Rejty

    angeleyes

    ze ti nesmi sviti zadek auta pri dennim sviceni vyplyne logicky z vyhlasky k tomu dané... V následujícím textu uvádíme vybrané požadavky na umístění z předpisu EHK/OSN č. 48 (základní) na denní svítilny: počet - dvě na přídi vozidla na šířku - max. 400 mm od bočního obrysu vozidla a nejméně 600 mm mezi sebou (u vozidel s šířkou menší než 1300mm může být 400 mm) na výšku - od 250 mm do 1500 mm nad vozovkou. K elektrickému zapojení denních svítilen připomínáme zejména, že jejich zapojení zajistí plnění následujících podmínek: - svítí samostatně bez obrysových světel, - automaticky se zapínají s polohou \"klíčku\" pro běh motoru a zhasnou po vypnutí motoru, - povinně se automaticky vypínají při rozsvícení světlometů - kontrolka je nepovinná.
    • 67
  2. Rejty

    Svetlá JUNYAN

    mam tam svoje svetla...viz moje vlákno.....mam zadni svetla...provedeni u nich je perfektni..zalezi kdo to asi lisoval:)
  3. Rejty

    P-106! :)

    jak hraji tvoje kompa???na jakem zesiku je mas napojene??diky za odpoved..mne se libi hlavne zadek auta....
  4. Rejty

    P-106! :)

    šikulka:)
  5. Rejty

    Moje nová kočička

    kdyz auto z anglie,tak jenom MG ZT V8..... TOHLE se mne libi tady je i ZT 190,to ma nahon na předek....
    • 26
  6. Rejty

    Moje nová kočička

    s tim servisem verim..je to to same jako s MG...v britanii levnejsi...kolikrat by vyslo levnejs jeste do toho servisu v britanii dojet nez to nechat delat v čr:roll
    • 26
  7. Rejty

    Lidskej vkus

    V tohle je pravdy az to hezke neni:(:blicismajlik:blicismajlik
  8. mne to libi......třeba na 206:)
    • 41
  9. ty vole chybka sa vlůdila:-D 90 sem ymslel..opravdu nejezdim 901...mne omezovac povoli 220:-D
  10. Rejty

    Akvarel kháry

    tak cooooo???ja sem zvedavy:)
  11. co mam řikat já:-D s tim mojim remusem:-Dale tak da se tam mluvit pri 130-140 vyfuk neni slyset..ale pri 901 je to huste...o rve jak sfina:-D:P
  12. Rejty

    Moje nová kočička

    tak zvenku je to pekne,,ale zevnitř ta barva interieru je ošklivá as tejne jaguar je nejlepší X type:)
    • 26
  13. Rejty

    Fakírův zelený závoďák :)

    nechci tu delat ale svicky nikdy na aute nepoznate!!!!!to je proste placebo!!!:bojim:bojim
  14. Rejty

    kozdicuv piskot

    jj....musis dat post reply...hezka 206..avsak se opravdu usvedcuju nazoru ze ourahany slusi vic starsim peugeotum nez novejsim a kor 206:grr modra barva je hezka.nejak ji prichazim na chut:P
    • 14
  15. Rejty

    Fakírův zelený závoďák :)

    vicebodove svičky na peugeota ne:)
  16. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    OM..tak Olympic že jooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!! olympique-marseille-logo.bmp
  17. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    mno zadne...ale porad se se mnou hada,ze moje auto je v podstate její:-D takze az pojedeme na sraz,tak abych ji udelal radost,tak sem ji koupil tuhle znacku...mimochodem oranzova je stejne nejlepsi barva:))))
  18. Rejty

    Zvláštní zvuk u S16

    mne to dela t-t-t-t-t-t-t-t- jak sem psal..celkem to pripomina tenhle zvuk......podle otacek motoru...kdyz se to ohreje je klid...
    • 18
  19. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    tak Lentilie dostala Nove značky...respektive černa je auta a oranzovou dostala pritulkyně))) na vysvetleni- OM....Olympic Marseille P206... myslim že nemusim vysvetlovat....
  20. Rejty

    Zvláštní zvuk u S16

    to je takovy druh:D:D:D:D:D:D:D:D:D
    • 18
  21. mno nevim...ja sem mel,vlastne porad mam pred 206 formana,ktery mel HP podvozek 15\" kola, a UPRAVENY motor 1,3...vyfuk,sani,snizena hlava,svicky a ten sel tech 175 km/h......ale zase jen tachometrovych..ale jelo to rozhodne lepe nez seriove facko:))tak je treba mozne ze obycejna 1,1 tech 175 km za hodinu dá..:-D
  22. jo tak koukam začínas fotit:-D:-D hezke:)
    • 91
  23. Rejty

    Lak pod zadním oknem

    neni nahodou poškrabane to okno od stěrače??ja ho kvuli tomu sundal..nehlede na to ze to vypada i lépe:)))
    • 34
  24. sporotvni katik ashley stoji 6500.....to s tim radsi nic nedelej a ench to tak jak to je:) a kdyz FAkír neco rekne,tak mu věr:)
  25. jj oba mame GTI
×
×
  • Vytvořit...