takze pokud si chces koupit brusle,tak si kup brusle ktere maji měkkou botu..na rekreacní brusleni ti doporučím brusle značky BOTAS. a pak nejlevnějsí variantu CCM.....Brusle bys mel mit akorat proste,aby si do nich dal ponozku....ja rikam o pul cisla vetsi botu....pokud budes mit vetsi btu,tak budes mit špatny skluz a mohou tě bolet záda.I kdyz jestli na tom budes stát jednou za čas,tak je to asi jedno. takze brusle znacky botas a určite na tkaničky,hezky placaté 2metry dlouhlé tkaičky:) bota se totiz tkanickama utahne lepe než na přezky,obejme ti lepe nohu a urcite se v nich budes citit lepe. Sice trochu tapetka,ale nevadí:Pchtel sem poradit:)