Přejít na obsah

Rejty

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 444
  • Registrace

Vše od uživatele Rejty

  1. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    A DNESKA SVITI SLUNICKO A BUDEME SE MÝT....... TADY SEM VYFOTIL SVUJ LAK:) [upravil dne 26/1/10 Rejty]
  2. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    TU STINITKO [upravil dne 26/1/10 Rejty]
  3. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    mno takze sem zase tyden doma....zitra zase doktor a dneska umyju auto asi:)
  4. Rejty

    P-307!- opravy

    dáš mi číslo?nebo asopon fotky:-D..... jinak kola dej male frogovi at ti barvu udela akou ceš
  5. Rejty

    Kupa auta, mozno som sa zblaznil

    toto na HDi je bezna vec...videl jsem to u 6ti motoru
  6. Rejty

    306 KQL ... Omp, ATS

    ja sem take vybral 205/40...tak se pak nejak domluvime na tech kolesech:)
  7. Rejty

    306 KQL ... Omp, ATS

    kamrade,nech tuhle..to je presne ten titanovy lesk co sem ti psal jestli umis udelat:):supertedka vis jak to vypada na zivo..a na te žabičce tvoji to bude luxus....až to tam das nebudeě chtit jinou:papa
  8. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    tak jak sem uz psal od 18. prosince sem doma a nemocny. až do ledna sem měl hodne ošklivou anginu a pak vzapeti chřipku...takze sem jen lezel....mno a pak nuda..tak sem aspon makl na introsi:)
  9. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    tak dneska to prdim.....zitra doktor..kontrola a pak ocista auta
  10. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    tak prvni stinitko hotove...az preijde černa koženka,tak je udelam z cerne..takhle sem si to aspon natrenoval...a nevypada to zle...ale to druhe zase o chlup vylepsim:)
  11. Rejty

    P-106! :)

    vim že to delalai v Havl brode a lakovali i Martymu auto:)
  12. Rejty

    Hluk v autě

    Dynamat Hoodliner...nic lepsiho nevim:-D:D
  13. Rejty

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    AKCZ..veř mi že i rodilí Ustečáci nevedeli co to je......uspeli asi 4 z 15ti lidi:aut
  14. Rejty

    Velikost bruslí

    pokud mas totiz velke brusle,tak ten skluz se ti bude delat na hovno a muze se ti stavat ze budes zakopavat:)
  15. Rejty

    peugeot Spy foto

    PEUGEOT 607 PALADINE..Kdysi davno když sem chodil na zakladku sem o nem cetl v Autohitu:) http://www.motorspain.com/wp-content/uploads/2007/05/peugeot-607-paladine.jpg
  16. Rejty

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    Pohled z výletní restaurace Větruše na Marianský most
  17. Rejty

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    tady Benešuv most
  18. Rejty

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    tak ted ja foceno CAnon eos 350 D...objektiv canon 18-55 iso 100 cas 30b sekund tahle vypada ustí nad Labem mojím hledáčkem.. Tady je špička našeho Marianského mostu
  19. Rejty

    Velikost bruslí

    takze pokud si chces koupit brusle,tak si kup brusle ktere maji měkkou botu..na rekreacní brusleni ti doporučím brusle značky BOTAS. a pak nejlevnějsí variantu CCM.....Brusle bys mel mit akorat proste,aby si do nich dal ponozku....ja rikam o pul cisla vetsi botu....pokud budes mit vetsi btu,tak budes mit špatny skluz a mohou tě bolet záda.I kdyz jestli na tom budes stát jednou za čas,tak je to asi jedno. takze brusle znacky botas a určite na tkaničky,hezky placaté 2metry dlouhlé tkaičky:) bota se totiz tkanickama utahne lepe než na přezky,obejme ti lepe nohu a urcite se v nich budes citit lepe. Sice trochu tapetka,ale nevadí:Pchtel sem poradit:)
  20. ale prdlajz:rokerja ho mam taky pryc:)mam ty znaky lva jinde,jen ne venku na kapotě add. Zeptej se Creamse,ten ti na to neco poví:-D
  21. ja bych to predelal na facelift s naraznikem s mlhovkama:)
  22. Rejty

    205 Roland Garros

    :super:super:superlibi moc
  23. Rejty

    Peugeot 306 S16 sezona 2019 :-)

    jedine origo!!!
  24. :super:super:super:super
  25. jak to rikali v TC..kdyz dojdou napady...jde se do kremové:-D:D:D:D:D:D
×
×
  • Vytvořit...