Ejhéééé..zdravim a pozdravuji z Brumova-Bylnice...mel bys vedet kde to je:D
406 celkem v cajku.len bych z nu strhal vzadu ty folie:-P a felicia moc pěkná!!! Já na ni vyrostl a porad jednu mám,ale to je dobrá RATovka:D:D:D
jedine co sa mi na ní nelíbí,jsou prední svetla na rok 2011.. Rozhodne by bylo hezčí, kdyby si ty origo svetla rozlepil a predek paraboly nastříkal na černo:aut tyhle sou moc tuzérský!!! Jinak pěkné a v lete se za tebou nekdy stavim s mojí 206:-P to mam kosek kdyz tam sem:papa