Přejít na obsah

Rejty

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 444
  • Registrace

Vše od uživatele Rejty

  1. Rejty

    Joyeho daily car :)

    s par odlišnostma muj nazor Joye!!! palec hore:aut
  2. Rejty

    Joyeho daily car :)

    ja tam uz moc nebyvam,ale o prazdninách sem tam celkem často:)
  3. Rejty

    Joyeho daily car :)

    Ejhéééé..zdravim a pozdravuji z Brumova-Bylnice...mel bys vedet kde to je:D 406 celkem v cajku.len bych z nu strhal vzadu ty folie:-P a felicia moc pěkná!!! Já na ni vyrostl a porad jednu mám,ale to je dobrá RATovka:D:D:D jedine co sa mi na ní nelíbí,jsou prední svetla na rok 2011.. Rozhodne by bylo hezčí, kdyby si ty origo svetla rozlepil a predek paraboly nastříkal na černo:aut tyhle sou moc tuzérský!!! Jinak pěkné a v lete se za tebou nekdy stavim s mojí 206:-P to mam kosek kdyz tam sem:papa
  4. Rejty

    306 XSI Edition 2,0 16V

    pecka máme stejného lva:)
  5. Mne by zajimalo proč si ubrousil uplně ty vodítka???k čemu to je?prijde mi to jako nelogicky krok? srovnat je uplne s kanaly? Třeba se mýlím a něčemu to pomůže.... + mam jeste dalsí otázku..odpovez klidně do PM..kde jste si nechávali dělat řemenice???? a jenom remenice na kliku nebo si nechate delat i remenice na vačky??
  6. tak si kup kola o velikosti 17\" s typovym listem..nasadis.dojedes na STK..technik ti da papir a razitko..pak uz jen urad,tam ti kola dopisou do velkeho techničáku s poplatkem 50-100 kč a mužež jezdit
  7. Rejty

    Peugeot 206 XS Ropuška

    PRESNE TAK SVETLA SEDI DOST DOBRE... A DEVILKY MA KAŽDY DNESKA:D:D:D:D:D:D ALE JÁ JE TŘEBA NEMÁM..nemam ani AE:aut
  8. Rejty

    Peugeot 206 XS Ropuška

    to bys musel videt ygnorovu první verzi té kapličky na navigaci,páč tu navigaci si tam ygnor dodělal sám:super
  9. tw oranžové..celé auto je hnusné:D:D:D:D bohužel já se narodil pro upravy vlk v rouše beránčím:roker:roker mám rád proste tenhle styl.... http://peugeotforum.be/viewtopic.php?f=3&t=24 ale blodyho auto je zvlastní..neco se mi líbí neco ne..nejvic se mi nelibí to krídlo a prahy..zbytek bych skousnul...je je skoda ze to auto má nejhnusnejsí zelenou co Peugeot vyráběl:D:D:D:D
  10. Rejty

    Peugeot 206 XS Ropuška

    to schvaluji....četl jsem prispevek od cloveka,ktery kdysi řekl, že jednou budeme ctít auta a jejich tvary tak jak je vyrobili:) a to se mi moc líbí a pokud \"Thaosk\" nevybere nejakou hrůzu,tak mu to bude velmi slušet:) [upravil dne 3/2/11 10:07 Rejty]
  11. thaosk........mne to hlava nebere:o:o:o:o:o:o:o:o:o tepr ted sem si všiml te oranžové 206tky...pecka nejlepší uprava..měnim styl du do tohohle prodavam auto kupim tohle jak se jmenuje majitel??????:D:D
  12. Rejty

    Peugeot 206 XS Ropuška

    sorry za OT..ale tohle je ygnorku lepsí než první zbastlená verze co sem viděl na ORLIKU:o:o:o:aut povedlo se ti to s tou navi:)
  13. Rejty

    Peugeot 206 XS Ropuška

    upresni si prosím název na 206 \"XS\"...tak se označovala tvoje verze.... s16(GTI) byli verze s 2,0 16 w 99kw/100kw jako mám já inac docela pekna barva..jen je skoda ze nema jine nárazníky:-Pa kola se mi i líbí
  14. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    to máš smůlu,ženu nedám,ta zas nedá kola..takže ti zbydou hroty:D:o
  15. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    presne tak,my uz se s ondrou potkali tak abys nerekl ze sem te ochudil,tak ti sem dam fotku mojí pomocnice,těžká tunerka:D jinak ty hroty maji zespod kuželu díru a zývit na šroubek:) [upravil dne 2/2/11 11:37 Rejty]
  16. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    spicatý stredy mám sundaný z kol..ty ti klidne poslu za nejaky drobný peníz:)) ty vole kdyz vidim co sem napsal,holku bych pak nemusel už videt:D:D:D:D:D ona ty kola porad chce,tak ji je asik necham nicmene stredy ti poslu kdyz budeschtit
  17. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    s gumama po renovaci bez sroubku asik 14 tisác....ale jakou bude mit predstavu moje přitulkyne az je dodelam fakt nevim..ona by s nima nejradsi spala:D:D:D:D:D
  18. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    jeste bude 2000 pod vodou a pak pasty:aut
  19. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    bud je predam..alebo je dostane manzelka jako dárek k narodeninam:D práce pokračují... vypadali takto.... a ted vypadají po opravení a smirglení 1200 pod vodou takhle
  20. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    nicméně je rozhodnuto..hned jak zrepasuji a vylestim keskiny...prodam je objednavam u \"ryby\" tohle v leskly černý: [upravil dne 1/2/11 22:13 Rejty]
  21. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    hosi jak se jmenujou tyhle kola?????
  22. Rejty

    306 XSI Edition 2,0 16V

    plato peckovní te chválim i já, páč vim co je to čalounit:D:aut
  23. Rejty

    Andreww 306 1.4 - kotouče pro všechny

    hi takže nás bude víc:D to se tesim v lete na ten sraz:)
  24. Rejty

    309 GTi16 Miami

    a kolik mas napsane v papírech???? nebo nekde v dokumentaci???
  25. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    nabízí se i víc možností.....406 TD:P
×
×
  • Vytvořit...