jop objednal sem koženku a ta stale nepřišla..zjistil sem,že s červenym flokem sem šlápl vedle,,ale co...človek se nekdy sekne.....
dneska sem byl v lakovne a jen čekam, kdy si na mne udelaji čas s překvápkem pro vás:)
prosim o pomoc..jedna se o informace o kolech Compomotive TH Mono...!!!!!!!!!!!! nejsem schopny nejak neco o nich vykoumat..tu hodim fptp c to je za krasavce..jinak autí je opet ve 100% stavu!zaplatpanbu:)
nevedeli byste kde je sehnat?