No priste uz budu vedet
Jeste bych mel dva, mozna hloupe :), dotazy.
jak je mozne, ze 6 kvalt ma pri 130 cca 3000 ot/min. kdyz otec na 406, taky 3,0 V6(starsi verze ES9J4), pri 130 km/h toci taky okolo 3000ot/min. ale pritom na 5. stupen? Nekde jsem cetl clanek ze by 6st. mel pri 130 tocit na 2600 - klidne neodpovidejte, jen tak me o zarazilo
druhy dotaz. kdyz nastartuuju za studena, tak ten motor tak na pul vteriny zarachta jak diesel. kdyz jsem vypoustel olej, tak jsem to na vterinu protocil, aby to vyplivlo zbytek oleje. Byl to uplne stejny zvuk. Tak si myslim, ze ten zvuk pri studenem startu se ozve, nez se motor zaolejuje... Je to mozne? Kdz je motor teply, tak to udela taky ale jen na zlomek vteriny a neni to tolik slyset. Uz mam na ceste diagnostiku, tak uvidim jeste co ta na to bude rikat