Ahoj.Mam 405ku 1.6 karburator + LPG.Ted jsem v zime zjistil,ze mi to docela spatne startuje na benzin.musim nekolikrat naslapat az na podlahu,nekdy to opakuju az trikrat,nez to chytne.navic mi to obcas dela,ze se musim rozjizdet s nohou na podlaze,jinak to chcipne.Plyn je v pohode.Mechanik se do toho vubec nepoustel,asi mel strach z toho plynu nebo co ja vim:myslimNemate s tim nekdo zkusenosti?dik:papa