Přejít na obsah

longstarr

Uživatel
  • Počet příspěvků

    669
  • Registrace

Vše od uživatele longstarr

  1. longstarr

    Spatne startuje (405)

    Uvidim co s tim.Dika za radu:papa
    • 7
  2. longstarr

    Spatne startuje (405)

    Jake navrhujes reseni??Ten mechanik mi rikal,ze to muze byt vyzrane od toho plynu a ze s tim nic neudela,ale ja si myslim,ze je to blbost.
    • 7
  3. longstarr

    Spatne startuje (405)

    Solex
    • 7
  4. Ahoj.Mam 405ku 1.6 karburator + LPG.Ted jsem v zime zjistil,ze mi to docela spatne startuje na benzin.musim nekolikrat naslapat az na podlahu,nekdy to opakuju az trikrat,nez to chytne.navic mi to obcas dela,ze se musim rozjizdet s nohou na podlaze,jinak to chcipne.Plyn je v pohode.Mechanik se do toho vubec nepoustel,asi mel strach z toho plynu nebo co ja vim:myslimNemate s tim nekdo zkusenosti?dik:papa
    • 7
  5. longstarr

    olej u svíčky

    no poškozený závit nevim když ji dotáhnu tak to asi závit není to by se tam nějak šprajcovalo , svíčka je originál NGK skusím novou a dotáhnu ji více než momenťákem.
  6. longstarr

    žiarovky

    ja kupoval silvstarr od philipsu a teď koupuju na burze za 80 Kč neznačkové. Ty Philpsy stály 400. Rozdíl v tom nevidím. Jinak je možnost tunningu na xenony. Mi ale připadá 406ka dobře nasvícená
  7. longstarr

    olej u svíčky

    Ne to ne já to vyčistím a je tam zas.
  8. Nevíte někdo čím to může být, že u jedné svíčky se protlačuje olej?
  9. Mám dotaz je normální dolívat chl. směs tak cca 0,5l za měsíc? kde múže jít o únik, když otevřu víčko chladiče je tam přetlak tak si myslím , že kdyby unikala tak by tam nebyl přetlak. Mám strach co kdyby těsnění pod hlavou. Jak zjistit kde uniká? Moc dík za každou pomoc.
    • 7
  10. Ahoj.Mám problém u své 405ky.Při brždění se mi rožíná kontrolka ruční brzdy.Ze začátku se rozsvítila jen při prudším brždění,ale teď už svítí téměř při každém brždění.Nemáte s tím někdo zkušenosti?Díky
  11. longstarr

    Spotřeba

    Tak to bude v pořádku.dík:papa
  12. Mám Peugeot 405 1,6 karb. LPG.Nedávno jsem počítal spotřebu a chlastá to přes 10l plynu/100km:( převážne po městě.Nemáte někdo zkušenosti s plynem,jestli je to moc nebo se s tím musím smířit.
  13. longstarr

    Výměna převodového oleje

    Dík,ale už jsem se na to jednou díval a ten kontrolní šroub jsem nenašel.Tak nevím,kde má být přesně umístěný.Jestli to je pod tím plastovým krytem?? Proto by se hodilo foto
  14. Potřebuju radu,jak vyměnit olej v převodovce u 405ky 1,6 karb.,olej mám.Jen by to chtělo nějaké foto nebo popis.Dík za radu.
  15. longstarr

    Řazení

    Tak jsem se na to díval.Žádný šroub jsem v tom podběhu nenašel.Je tam přidělaný plastový kryt.jestli to je pod tím?? Nemohl by někdo poslat foto,kde je ten šroub na kontrolu převodového oleje??
    • 11
  16. longstarr

    Řazení

    Tak ten olej určitě vyměním a za tím mechanikem už nejdu
    • 11
  17. longstarr

    Řazení

    To nevím.Mám to teprve pár měsíců a hned po koupi jsem byl za mechanikem a ten mi říkal,že se převodový olej nemění, a že se suchá spojka neseřizuje,tak nevím jestli zajít do autorizovaného servisu:myslim
    • 11
  18. longstarr

    Řazení

    Sorry,mělo tam být Peugeot 405,samozřejmě
    • 11
  19. Mám problém Peugeot 406 karb. + plyn.Jel jsem na dvojku kolem 70km/h a ozval se z motoru zvuk,jako při řazení bez spojky,tak jsem hned vymáčkl spojku.Někdy se mi stane,že řadím čtverku,mám zmáčklou spojku a škrkne to přes zuby.Jako kdyby spojka někdy nespínala.Nemáte s tím někdo zkušenosti??
    • 11
  20. longstarr

    LPG

    Bylo to tím.Dík moc:potlesk
    • 10
  21. longstarr

    LPG

    a nemužete poslat obrazek nebo co je to za hadici?
    • 10
  22. longstarr

    LPG

    405 na LPG karburator při přeřazení rychlosti jak jdou otačky dolů motor chcípne jinak na volnoběh jsou v pořádku nemate někdo zkušenosti s LPG co se tam dá nastavit? vzduch asi jenom na karbecu?
  23. longstarr

    Hlučná převodovka

    Jak si promazal ty tahla? Jak si to dela? Mam stejny problem
    • 9
  24. longstarr

    Hlučná převodovka

    • 9
  25. longstarr

    prosim o radu

    Diky moc.
×
×
  • Vytvořit...