Jj, je to s LPG Jinak už by Máňa byla na vrákači s tou spotřebou Ten odběr 30mA na rozsahu kolísá někde mezi 0,2 a 0,3, takže to bude v pohodě. Jinak alternátor při veškeré zapnuté elektrice dává 13,5 V.když vypnu vše, dává kolem 13,8V... Jinak když jsem zhasnul motor, Nápětí bylo 12,4V a během 30 vteřin bylo na 12,1V, takže je asi opravdu kaput Jinak nová baterka mi dnes přijela, tak to tam hodím a uvidím