tak byla to její blbost, měla se odhlásit..... jak zas tak vážný to nebylo, nic na nich vidět neni, ale podvazky atd..... jako je to docela vrchol drzosti, to samý jak psal nahoře marko, to už snad trestný je..... jinak doufám že to petr nese dobře.............