Přejít na obsah

wooody

Uživatel
  • Počet příspěvků

    5 206
  • Registrace

Vše od uživatele wooody

  1. wooody

    Tak to je výzva !

    já sem teda moh v obou interierech co sem měl já mám zase sedačku hodně nahoře a vzadu.... radary sou svine
    • 31
  2. wooody

    Tak to je výzva !

    :D:D:D:D:D
    • 31
  3. wooody

    Tak to je výzva !

    306 MÁ TAKY ZVEDACÍ SEDAČKY!!!!!! ale s tim snížením souhlasim
    • 31
  4. wooody

    Lidskej vkus

    ještě sem zapoměl na to křídlo jo kolo to je asi jediný co tomu docela sluší ale 100 lidí 100 chutí
  5. wooody

    Tak to je výzva !

    165cm??? a vidíš přes ten volant???:D
    • 31
  6. wooody

    Tak to je výzva !

    aha, no takže já se asi taky nezůčastním:(:D
    • 31
  7. wooody

    Lidskej vkus

    davide až na ten nárazník, znak a prahy...
  8. wooody

    Lidskej vkus

    a ten zvouček...... škoda že tu neni slintací smajlík
  9. wooody

    Lidskej vkus

    :o
  10. wooody

    Lidskej nevkus

    chci slyšet zvuk
  11. wooody

    Lidskej vkus

    http://euromedian.net/2010/06/05/dreamin/
  12. jofo tak to nasere.......
    • 64
  13. wooody

    Lidskej nevkus

    neni to je vysoký jak sviň já měl na 16\" 195/45 a bylo to vyskoký, teďko mám 185/45 a to už je lepší, ale mohli bejt tak 40
  14. wooody

    Říct či neříct

    jojo ženskej je pořád víc jak chlapů sme to mi kdo si může vybírat
  15. wooody

    Lidskej nevkus

    ale přečtěte si ten text, kola jsou litá, nízkoprofilová 215/65 Je to obsahově 1,3, ale je tam dán CHIP, takže se lehce zvýšily koně Co se týče podvozku je tam sport - nejnižší a nejtvrdší, co se tam vůbec dád dát. už to tu jednou bylo.....
  16. wooody

    Co s mojí nabořeninou?

    meldik a kolik bys chtěl za tu kabeláž s těma relátkama, ať to nemusim vymejšlet
    • 64
  17. wooody

    Říct či neříct

    jojo chápu moc dobře, sdrci neporučíš
  18. wooody

    Lidskej vkus

    jojo to auto je v lepsim stavu nez kdyz sjeli z vyrobni linky.... po nem bych si taky klidne koupul
  19. wooody

    Lidskej vkus

    :potlesk
  20. jojo, akorád je vytrhlej šroub z nárazníku, lízo je kompletní, je to guma jinak milane ano je to nechutně vysoko, já už chci léto
  21. tak já kryt pod motorem ještě nemám, ten pujde až na jaře, takže nejnižší bod mám teďko to lízo, dřív to byl středovej tlumič
  22. no nalepir ro nejprve zespoda, nechat uschnout a pak zezhora
    • 16
  23. wooody

    Říct či neříct

    bereš to dost dobře, já si něco takovýho přečíst tak ten monitor letí z okna......... držim palce.....
  24. no to já nevim, já ho ještě nevážil, ale ono až se to nahromadí tak to někde upadne co mě štve víc že se mi povedlo utrhnout lízo
  25. nevim já to sundal, přelepil izolepou, zevnitř napatlal lepidlo na okna, za dva dny sem sundal izolepu, dal ho i ze shora, pěkně špachtlí uhladil a vypaá to velmi dobře
    • 16
×
×
  • Vytvořit...