Přejít na obsah

wooody

Uživatel
  • Počet příspěvků

    5 206
  • Registrace

Vše od uživatele wooody

  1. kubiku viděl si film kruh??
    • 12
  2. tak to je něco jinačího ale tam ty vlasy tak jsou
    • 50
  3. no měl si někdy rozebranej koncovej tlumič????? ten je plnej takovejhle \"vlasů\"
    • 50
  4. nemám rád kočky včera byla jedna přejetá na silnici..... ohužel se nevešla pod auto...... lízátko se musí předělat a nemáte doma někdo mřížku nárazníku???
  5. to lízátko je z gumy tzakže na retarderech a na všem se prostě ohne a pak se vrátí musim s tim jezdit opatrněji, ale ještě se mi nestalo že bych při normálním používání někam nezajel
  6. hele poloosy ještě nikde nedřou o nic a točej se jak maj
  7. včerejší snižování
  8. wooody

    P106 XSi. Seat Toledo 1.9 TDi by Gombi

    mihul zas takovej úlet to neni, až budou i světla v čený tak to bude vypadat pěkně, ten pruh se předělá, to se nelíbí moc ani mě, to do něj hustim pořád jinak fakt v papírech je 1.4, chtělo by to nějakýho odborníka ale uvidíme podle toho vinka jinak repas neni potřeba on to napsal jenom tak, ale chce si ten motor udělat, proč ne... zas taková práce to neni a papíry bude mít někdy v dubnu [upravil dne 27/2/11 00:29 wooody]
  9. wooody

    P106 XSi. Seat Toledo 1.9 TDi by Gombi

    ne vypadá to ještě hůř než sem čekal
  10. wooody

    P106 XSi. Seat Toledo 1.9 TDi by Gombi

    myslim že 75w80 ale nejsim si 100% jistej
  11. wooody

    P106 XSi. Seat Toledo 1.9 TDi by Gombi

    jak sem ti dneska řikal, nech je na zimu a sežeň tak 15\"
  12. wooody

    P106 XSi. Seat Toledo 1.9 TDi by Gombi

    kazdej sme byli blby a bez vkusu, viz ja a diody na prvni 306, jenom doufam ze z toho vyroste driv nez to dopadne katastrofalne... Jinak peto, ty mracitka fakt ne, to frcelo pred 10ti lety... Se ti to pokusim o vikend vysvetlit a ty kola uz si koupil nebo ne?
  13. video docela mě to dostalo, co češi nevymyslej:D
    • 6
  14. wooody

    P106 XSi. Seat Toledo 1.9 TDi by Gombi

    vole v hdr, potom to upravuje v nějakym programu, zkus tam dát mračítka a tu převodovku ti tam dám obráceně...... dej si facku za to...
  15. wooody

    Kryt klíče Peugeot

    origo v peugeotě cca 160 kč sem za to dával
  16. wooody

    virtual tuning

    a můžu jenom jméno programu??? žádnej link
  17. wooody

    FILMový koutek

    katka... Dokument o fetacce
  18. wooody

    Peugeot 508 SW v Autosalonu na Primě

    tak ja se priznam, nevidel sem to, ale dokazu si to predstavit, autosalon sem prestal sledovat co sem se zacal zajimat o auta... Ja si pockam az bude v top gearu
  19. tak to je jasný časem bych tam chtěl dát vzduch
  20. wooody

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    kamarád mě poprosil jestli bych mu sem nevložil pár jeho fotek, chtěl by znát slovo odborníků
  21. jinak všechny fotky ve velký kvalitě, jak moje tak člena gombi jsou zde http://leteckaposta.cz/621017517
  22. tak další pokračování fotek už jsou všechny ze včerejšího focení
  23. cakom: diky jinak kolesa sou jenom 15
  24. wooody

    P106 XSi. Seat Toledo 1.9 TDi by Gombi

    dolu to pujde, ale nechce o vic jak 60 mm
×
×
  • Vytvořit...