mihul zas takovej úlet to neni, až budou i světla v čený tak to bude vypadat pěkně, ten pruh se předělá, to se nelíbí moc ani mě, to do něj hustim pořád jinak fakt v papírech je 1.4, chtělo by to nějakýho odborníka ale uvidíme podle toho vinka
jinak repas neni potřeba on to napsal jenom tak, ale chce si ten motor udělat, proč ne... zas taková práce to neni a papíry bude mít někdy v dubnu
[upravil dne 27/2/11 00:29 wooody]