Přejít na obsah

wooody

Uživatel
  • Počet příspěvků

    5 206
  • Registrace

Vše od uživatele wooody

  1. wooody

    Mimoňské války 17.

    jo zrovna týhle 306 sem se hodně nasmál nezná někdo majitele??? rozesmála mě samolepka viva la static
  2. ale počkej až kola přijdou, jestli to už bylo leštěný tak ten meguiars tomu vrátí lesk
  3. stačí to bohatě na hadr a rukou
  4. wooody

    Nejde do otáček

    dignostika, řek bych že ti motor jede v nouzáku
  5. podle fotky bych to doporučoval přejet tímto http://www.meguiars.cz/nxt-generation-all-metal-polish
  6. nic lepšího sem neměl
  7. http://www.meguiars.cz/ix.php
  8. wooody

    kastlík místo airbagu ?

    čeče ten bych snad měl mít v garáži, jestli sem ho nevyhodil
  9. http://www.lestenikol.cz/ ale dá se s nim dohout, já měl límce za 1500 ceník je poze orienační, je to podle práce atd.. [upravil dne 28/8/11 10:40 od wooody]
  10. že bych se ti po zimě ozval?
  11. vim u prahy za dobrou cenu a hodně pěkně...... měl sem tam svoje
  12. myslim že už si je neveme
  13. to video mě rozsekalo http://www.muvi.cz/klip/2258-bomba-slecno-kourite-ano-tak-si-chvili-pockejte
  14. wooody

    Helčin nový sušák na prádlo

    myslim ze sikovnej zamecnik ji udela za pulku, ne li za ctvrtku ceny
  15. wooody

    Lidskej nevkus

    jjj všemocný motor 44kw jednou sme na to v práci montovaly tažný, docela sme se smály.... to auto neuveze samo sebe, ještě za tim něco tahat
  16. wooody

    pod spojler na predny naraznik

    jak bylo už psaný stará laguna mám já bez dir, nová laguna jako voighta s dírama, záhybama sedí přsně, akorát upravit délku na koncích.....
  17. už sem to pořešil koupil se, bt do pc a spojil to s mobilem
    • 6
  18. ta cena je přemrštěná..... winco a řekni mi kolik kombajnů s verunou si viděl?
  19. V roce 1800 začal Dracula jíst 15-ti leté panny . . . V roce 2011 umřel hlady .
  20. http://www.autoscout24.cz/Details.aspx?id=vt4wyrqwpozt vzhled se předělá [upravil dne 15/8/11 od wooody]
  21. Milan budu jezdit pomalu, takzle slow joo ale pro pripad tam ta vykobova rezeva bude Stibto, ten styl proste zeru, a vw je k tomu. stvoreny
  22. Jj asi golf3 variant vr6 4x4 syncro na vzduchu s audinackejma kanalama
  23. auto přesně nevim, ale vim že chci VR6 zamiloval sem si ten zvuk..... ale asi G3
  24. wooody

    Lidskej nevkus

    já bych to spíš viděl na 1.4
×
×
  • Vytvořit...