lidi vypršela mi platnost povinnýho tak přemejšlim jestli zůstat tam kde sem nebo jít jinam, tak se ptám, kolik platíte povinný???? a u koho to mate pojištěný???? já mam u kooperativy a platím něco přes 6tis, což se mi zdá na 1.4 dost, nemám nic navíc třeba jako okno atd.....