Přejít na obsah

wooody

Uživatel
  • Počet příspěvků

    5 206
  • Registrace

Vše od uživatele wooody

  1. Abych řek pravdu tak v dnešní době bych viděl reálnou cenu někde mezi 200 až 250 tis a to bude rádo že se to prodá
    • 7
  2. Tak co lidi kdo z vás koukal na nejlepší 406 na světě a na ranec zničenejch piškotů??
    • 33
  3. ty ses asi hodně nudil co?????:D:D jinak pěkný jako, ale asi by mě nebavilo potahovat ty boční lišty
  4. wooody

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    Žlutou, krátkou, bouranou, dieslovou...... jinak s tou sekačkou to fakt nasere fakt jako..... Sekat ruce za to.....
  5. wooody

    Autosalon

    Stejně to nakonec vyhraje superb to hlasování je jenom pro to aby to vypadalo
    • 36
  6. Ok, to já kdyby náhodou..... Kdyby náhodou tak pošli sz
    • 38
  7. Máme na prodej 407 sw 1.6 hdi skoro v plný palbě krom kůže a stav. podvozku najeto kol 35 tis výroba 07 cena 350tis možná dohoda
    • 38
  8. wooody

    Autosalon

    Honem To Prodej, HaŤaPo, Hodně To Přišlápni,
    • 36
  9. wooody

    povinné ručení...... 1.4

    jinak koukal sem na složenku a platím 1872 kč čtvrtletně, což se mi zdá přehnaný......... asi odstoupim a pudu k axe
    • 30
  10. wooody

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    no že si tam byl, já tam byl od 7 asi do 11 a ty pořád nikde, bylo se v kaufu, pak se jelo ke standovy podivat na tu jeho cupru a nakonec se skončilo na uzine pod mostem :-D
  11. wooody

    Autosalon

    Tak dneska sem po dlouhý době koukal na autosalon, a už ho dlouho vidět nemusím....... Byl tam test a jako skoro v každým díle to vyhrála škodovka..... Dneska zrovna superb..... už to protěžování tuzemských značek docela začíná štvát.....
    • 36
  12. wooody

    Prosba o hlas

    č. 218 už tam je :-D
    • 27
  13. wooody

    Samolepka na 3. brzdove svetlo

    a kolik te to stalo???? ja to mam zatim taky samo domo a nevypada to zrovna nejlip, tak sem uvazoval ze bych si to nechal vyriznout, ale nemam predstavu o cenach
    • 35
  14. wooody

    povinné ručení...... 1.4

    nebo axa
    • 30
  15. wooody

    LED misto zarovky

    člen rejty je má žlutý v blinkrech a červený ve světlech a je s nima naprosto spokojenej foto [upravil dne 29/5/09 wooody]
    • 14
  16. wooody

    Sportovní sání...

    tak sup s tim pryč
  17. lidi vypršela mi platnost povinnýho tak přemejšlim jestli zůstat tam kde sem nebo jít jinam, tak se ptám, kolik platíte povinný???? a u koho to mate pojištěný???? já mam u kooperativy a platím něco přes 6tis, což se mi zdá na 1.4 dost, nemám nic navíc třeba jako okno atd.....
    • 30
  18. wooody

    Sportovní sání...

    mel sem oba modely, starej i novej, oba s 1.4 55kw a tohle sem nemel ani na jendom,
  19. wooody

    Tuningcup a vše kolem srazu....

    tak když už jsme u toho rat stylu..... tak tady foto
  20. jeste ze dane neplatim :P
    • 70
  21. wooody

    Nokia N73 zamykaci kod help

    jjj trojhmat by moh jit
    • 6
  22. jj prave sla z automatu do manuala, nevim jak se ji povedlo rozjet a pak jela porad na jednicku, asi 200 km, a bylo to nekde v cr, sem to nekde cet ale uz to nemuzu najit
    • 22
  23. někde sem četl že američanka sedla jednou do automata a jela asi 200 km na jedničku........ motor dopad kaput
    • 22
  24. wooody

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    jeeee co to tam je za opičáka vzádu za tím autem?????? jinam můj názor už víš hele:super:super
×
×
  • Vytvořit...