Přejít na obsah

wooody

Uživatel
  • Počet příspěvků

    5 206
  • Registrace

Vše od uživatele wooody

  1. wooody

    Santa fe crash+evo foto

    Tak dneska nam zakazni vratil takyto pekny vuz skoda vycislena na 900 tis
    • 37
  2. wooody

    Santa fe crash+evo foto

    Tak dneska nam zakazni vratil takyto pekny vuz skoda vycislena na 900 tis
    • 37
  3. wooody

    Hádej co jsem-ŘEŠENÍ :D

    lubko nejsi v tom sám, sme minimálně dva
    • 83
  4. wooody

    Colin McRae 2

    zkuste dat gumy na snih a jedte po asfaltu a uvidite krasny jiskry
    • 45
  5. wooody

    Santa fe crash+evo foto

    to nevim, ale říkal ze jiný auto už nechce a koupil si hned nový
    • 37
  6. wooody

    Lidskej nevkus

    a jeste jeden borec..... poznáte???
  7. wooody

    Santa fe crash+evo foto

    sofer z toho vystoupil se skrabnutim na cele....... ale asi ho zachranilo to ze mel asi 165 cm
    • 37
  8. Lidi tak tohle mame v praci majitel ve 120km/h prevratil na bok a potkal strom [upravil dne 3/7/09 wooody]
    • 37
  9. wooody

    Lidskej nevkus

    jako lidi ale tedko sem nasel perlu.....
  10. wooody

    Lidskej nevkus

    jinak pekny blinkry v zrcadlech
  11. tak co lidi jede se někdo z okolí podívat? [upravil dne 1/7/09 wooody]
  12. no a kdyby pockal jeste 50 minut tak je to uplne presne rok mezi prispevkama
    • 26
  13. jj docela fajnovej porad
    • 8
  14. wooody

    osoba mě blízká

    jj pokutu prej dostane majitel auta, ale body mu vzit prej nemuzou pokud se neprizna
    • 11
  15. z 1.4ky tochometrove 210km/h a gps 195
  16. ODKAZ co si o tom myslíte????? projde to nebo neprojde? co když jí odmítnu zdělit?
    • 11
  17. jenom sem nepochopil proc ty smarty byli dva na sobe
    • 8
  18. wooody

    306 1.6i nestartuje

    nechci bejt rejpavej ale myslim ze 306 1.6 bsi nema........ ale nejsem si jistej
    • 18
  19. wooody

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    10 za kolo jinak osobne bych tam dal ty z toho rc..... Vypadaj fakt good..... Hale a po aukru si koukal? A 10 z gumama nebo bez? Taky se ti optam hele....
  20. wooody

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    Musíš říct standovy ať sebou pohne.....
  21. wooody

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    A myslis ze uz budes v libovkach? Preci to sou jenom 2 mesice.... To bys musel docela maknout
  22. wooody

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    No a ještě musíš na zadní tlumiče navarit roxor ne fakt pěkný sem zvědavěj v pátek.....
  23. wooody

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    to chceš dopadnout jak došky??
  24. wooody

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    notak honem honem, uz si z5???
  25. wooody

    Duplex-ano ci nie?

    Duplex taky do něj pudu až schválej ten zákon na opravnou sadu a budu moct vyhodit rezervu
    • 30
×
×
  • Vytvořit...