nakreslil sem takovej rychlej obrázek, prohnutá část se obrousí, navaří se na ní klasická podložka a záhkne se za to vytahovatlo a pomalinku se ťuká.... to vytahovadlo sme si udělaly ze starýho náboje to byla zarážka, na něj sme navařily plnou tyč, na koncy zbrousily, nahřály a ohly, udělaly jako háček, za ten háček se zahákne ta podložka, a přes tu tyč byla další dutá trubka, když je to zaháklí za tu podložku tak tou trubkou pomalu pohybuješ a ťukáš do toho náboje a ono to těmá náraza pomalu vylejzá, pak tu podložku ukroutíš, zabrousíš, zakytuješ a je to