Přejít na obsah

wooody

Uživatel
  • Počet příspěvků

    5 206
  • Registrace

Vše od uživatele wooody

  1. šak asi budíky modře a ručičky červeně....
    • 46
  2. hale ty žárovky jsou uplně stejný, akorád jedna je už v tom plastu, kup ty první (sou levnější) a dej je do těch objímek co sou po těch starejch žárovkách, nebo kup druhý a jenom měníš kus za kus
    • 46
  3. zajdi do nějakejch autodílů, na v globusu.......... jinak k tomu ovládání, mě to celkem dost se*e že je to na tý pačce, když potřebuju nutně zatroubyt, tak u toho svítim dálkovejma a ještě blikám
    • 21
  4. tk právě sm si to dočetl..... škoda že je tam jenom ten malej plakát, ale lepší než žádnej..... a dostal mě ten hadraplán
  5. wooody

    zkušenosti s transmitrem

    já mám taky max hlasitots 16......... tak zkus vyměnit flešku, třeba se nemaj rádi s tim transmitterem
    • 62
  6. wooody

    Lidskej nevkus

    je to 1.9 tdi, cca 240 kobil se sekvenčním řazením a permanentně 4X4
  7. wooody

    Lidskej nevkus

    s čajíčkem se znám osobně a znám i to auto, a myslím že by s 1.2 nezvlád....... [upravil dne 21/11/09 wooody]
  8. wooody

    dotaz dvd........

    to má malej displej, já chci alespoň těch 7
    • 43
  9. zajti do prodejny a řekni šrouby na favorita a budou vědět...
    • 21
  10. jj taky sem si na to vzpoměl
    • 18
  11. tady sem našel pěkný videjko jk si supra pohrává s lambem a je to z druhýho pohledu
    • 18
  12. wooody

    Zimní akce AUTOKELLY

    je to jenom prohlídka ne oprava.............. většina lidí si to plete.............. jenom se na to kouknou a řeknou todle a todle, jinak na auto skoro nešáhnou, jenom ho zvednou
    • 11
  13. wooody

    zkušenosti s transmitrem

    jj to je možný že to máš ztlumený, jinak já mám v transmittoru 8 giga a v pohodě
    • 62
  14. wooody

    dotaz dvd........

    šak to je přesně vončo..... dík moc
    • 43
  15. wooody

    výfuk na 306-ku

    tam stačí dát nějakej uni a převařit držáky, cca 20 min dvojtej uni třeba tu [upravil dne 19/11/09 wooody] [upravil dne 19/11/09 wooody]
    • 11
  16. nj někdo zkoušel parkur
    • 8
  17. ...odkaz odstraněn... Krátký souhrn videa, na které tu původně byl odkaz: Jakýsi člověk chce zamachrovat na eskalátoru, skočí, rozbije si hubu, na konci je detailní záběr na kaluž krve... Za demenci bych v první řadě označil to, že sem má někdo potřebu umisťovat odkazy na podobný hnusárny. Mě to teda nepřislo ani trochu legrační. Znovu opakuji: Jsme fórum věnované automobilům, konkrétně značce Peugeot. Pokud má někdo potřebu dívat se na videa, na kterých z lidí teče krev, těžko mu v tom budu bránit. Ale netahejte to na fórum a už vůbec ne do týhle sekce, která má sloužit k pobavení! Miras [upravil dne 20/11/09 MirasCC]
    • 8
  18. wooody

    Kitovat nebo vyklepat?

    našel sem to je video o smart fix
    • 58
  19. wooody

    Kitovat nebo vyklepat?

    SMART FIX –SCS PRAHA - máte promáčklý blatník, dveře, kapotu, střechu nebo vůz poškozený krupobitím ? Bez poškození laku a bez nutnosti lakování a kytování vyrovnáváme technologií Smart Fix promáčklá místa na karoseriích vozů a karoserie poškozené po krupobití. Tato technologie se vyznačuje několika důležitými fakty, jako je rychlost vyrovnání v řádech hodin, zachováním původního laku a úsporou finančních prostředků až o 80% proti konvenčním technologiím. todle bez poškození laku neuděláš [upravil dne 18/11/09 wooody]
    • 58
  20. wooody

    Kitovat nebo vyklepat?

    já mám pocit že smart fix je nějak zevnitř
    • 58
  21. wooody

    Kitovat nebo vyklepat?

    jj ale nemoh sem si vzpomenout, ale ten přípravek stál asi 4ku tak sme si to vyrobyli
    • 58
  22. wooody

    Kitovat nebo vyklepat?

    nakreslil sem takovej rychlej obrázek, prohnutá část se obrousí, navaří se na ní klasická podložka a záhkne se za to vytahovatlo a pomalinku se ťuká.... to vytahovadlo sme si udělaly ze starýho náboje to byla zarážka, na něj sme navařily plnou tyč, na koncy zbrousily, nahřály a ohly, udělaly jako háček, za ten háček se zahákne ta podložka, a přes tu tyč byla další dutá trubka, když je to zaháklí za tu podložku tak tou trubkou pomalu pohybuješ a ťukáš do toho náboje a ono to těmá náraza pomalu vylejzá, pak tu podložku ukroutíš, zabrousíš, zakytuješ a je to
    • 58
  23. wooody

    Kitovat nebo vyklepat?

    teď sme vytahovaly veškerý důlky u kámoše na cliu, člo to jako po másle a je to téměř zadara
    • 58
  24. wooody

    Kitovat nebo vyklepat?

    vobrousit, vytáhnout, překytovat, přebrousit, plnič a pak už lak...
    • 58
  25. wooody

    Palubka

    já mám transmittor taky asi za 500 a bere i třeba 4 složky
    • 10
×
×
  • Vytvořit...