Přejít na obsah

wooody

Uživatel
  • Počet příspěvků

    5 206
  • Registrace

Vše od uživatele wooody

  1. wooody

    Říct či neříct

    tak byla to její blbost, měla se odhlásit..... jak zas tak vážný to nebylo, nic na nich vidět neni, ale podvazky atd..... jako je to docela vrchol drzosti, to samý jak psal nahoře marko, to už snad trestný je..... jinak doufám že to petr nese dobře.............
  2. dik
  3. wooody

    Říct či neříct

    ja taky, jak se někdo u mě zapomene odhlásit, okamžitě odhlašuju, je to jeho věc co tam má..... jednou se takle moje dobrá kámoška zapoměla u kámoše odhlásit a potom ji přišla sms, že má velmi pěkné fota v mailu (poměrně intimní)..... to je prostě drzost....
  4. wooody

    Poděkování Šaldovi

    no v pátek sme měli ve valmezu vánoční večírek a v sobotu sem byl v brně ve škole
    • 17
  5. wooody

    Poděkování Šaldovi

    jo tam sem byl minulej pátek a tuhle sobotu
    • 17
  6. wooody

    Poděkování Šaldovi

    hele jo tuhle odbornou hatlamatilku si schovej na doma
    • 17
  7. jo, už chci kola
  8. no oproti létu je to ošklivý
  9. wooody

    Lidskej vkus

  10. no sem to vyšrouboval, je to skoro 9 cm od země:blicismajlik:blicismajlik
  11. ani ne, je to nechutně vysoko
  12. taky dorazil, děkujuuuuu
  13. wooody

    Lidskej vkus

    kéž bych ho znal.....
  14. ale už chci léto šrouby šrouby dolů
  15. wooody

    Lidskej vkus

    já si to dovedu představit
  16. wooody

    Lidskej vkus

    to gti je prostě nádherný
  17. wooody

    Poděkování Šaldovi

    ono se to jednou vrátí až budeš potřebovat třeba ty
    • 17
  18. wooody

    Lidskej vkus

    ta první je luxus
  19. wooody

    Lidskej vkus

  20. wooody

    Lidskej vkus

    tak různě po netu, ale většinou na fb
  21. wooody

    Co s mojí nabořeninou?

    tak jak to bude, pude na díly nebo ne?? hodila by se mi H7 páčka, nebo ty relátka na světlech, nevim jak si to měl udělaný
    • 64
  22. wooody

    Cyklovac stieracov ? NeFunguje?!

    no dej sem fotku čelního okna
    • 27
  23. wooody

    co je to za auto?

    no myslim že ti to zachvilku admini smáznou
    • 27
×
×
  • Vytvořit...