Přejít na obsah

wooody

Uživatel
  • Počet příspěvků

    5 206
  • Registrace

Vše od uživatele wooody

  1. wooody

    Lidskej vkus

    nejsou to rotiformy??? http://rotiform.com/products_forged_race_sjc.htm
  2. připomínám, už tenhle víkend
    • 73
  3. http://www.novinky.cz/koktejl/246774-nejpomalejsi-honicka-v-historii-penzistka-ujizdela-policistum-rychlosti-15km-h.html dostala mě citace
  4. ale nevim jestli to půljde nefejsbukařum http://www.facebook.com/video/video.php?v=1985546157834
    • 6
  5. wooody

    virtual tuning

    no vypadá to rozhodně zajímavě díky
  6. wooody

    sony a ovladani pod volantem

    o dvě vlákna níž, název origo za neorigo bo nějak tak, se to tam řeší, sem na tel tak nemůžu hodit odkaz
    • 19
  7. wooody

    Tlumiče

    ale jestli to chceš na normál ježdění tak běž do těch kayaba
    • 15
  8. wooody

    Tlumiče

    já ho kupoval přes člena marty 777 ale maj ho třeba tady http://www.reviloshop.cz/store/goods_TAT-EVOGWPE03-x1_529_stavitelny-podvozek-peugeot-306-vcetne-kombi-9301.html
    • 15
  9. wooody

    Jak na to 306

    nemá někdo okdaz???
  10. ale to by dělalo při brždění ne?? nebo i při vysokejch otáčkách?
    • 13
  11. kdysi nám něco podobnýho dělala jedna fabie a nemohli sme a boha přijít proč, nad 4 tis to šlo do nouáku, vyměněna snad půlka motoru..... a výsledek, ten blbec dal rozvody o zub
    • 13
  12. wooody

    Tlumiče

    to řikám mám od nic sport. stavitelnej podvozek, stojí komplet 5 tis a můžu jenom doporučit, jaký maj klasický tlumiče to nevim
    • 15
  13. Tatra s vlekem vazi jeste viz nez kamion
    • 22
  14. Tak testovano, mala 2 10km/h velka 2 15km/h otackomer skoro ve 2500 tis
    • 22
  15. wooody

    Lidskej nevkus

    mě se to náhodou líbí je to takovej ten českej tjůning
  16. wooody

    prevodovka

    aaaa zase pozdě
    • 20
  17. wooody

    Orig za neoriginal

    aj, nějakse žil v domění že má 307mou tak mě napadá, nešlo by použít toto a kábliky přepájet?? http://www.stualarm.cz/produkt/52kabso/pio-connects2-kabel-autoradii-sony/pioneer/
    • 12
  18. wooody

    prevodovka

    nebo podle víkonu 16v má větší
    • 20
  19. wooody

    Mitsileaks

    protože pro media je důležitější že si támhle madona uprdla....
    • 14
  20. 20 mám na vytočenou 4ku na 2 to bude tak 10
    • 22
  21. od začátku je blbost, ale tak od 1/4 a hlavně by to mělo bejt hlubší, aby se do toho zabořil pořádně..
    • 22
  22. wooody

    Orig za neoriginal

    http://www.stualarm.cz/produkt/52canpi-uni-adapter-can-bus/ovladani-pioneer-rychl-15-osv-zpat/ 2600
    • 12
  23. wooody

    Orig za neoriginal

    měla by tam bejt dírka jako na 3,5 jacka, jako je na sluchátkách, a musíš koupit redukci.... cca 2 tis
    • 12
  24. wooody

    vyrovnání prahu

    koupit přes to plastový
    • 7
  25. neebo bych udělal ještě jeden tak v půlce toho kopce
    • 22
×
×
  • Vytvořit...