já ho kupoval přes člena marty 777 ale maj ho třeba tady
http://www.reviloshop.cz/store/goods_TAT-EVOGWPE03-x1_529_stavitelny-podvozek-peugeot-306-vcetne-kombi-9301.html
kdysi nám něco podobnýho dělala jedna fabie a nemohli sme a boha přijít proč, nad 4 tis to šlo do nouáku, vyměněna snad půlka motoru..... a výsledek, ten blbec dal rozvody o zub
aj, nějakse žil v domění že má 307mou tak mě napadá, nešlo by použít toto a kábliky přepájet??
http://www.stualarm.cz/produkt/52kabso/pio-connects2-kabel-autoradii-sony/pioneer/