ale zajimavy je kdyz zamknu a odemknu tak to zas funguje a s dverma se nehejba:myslim jinak tu porechodku se pokusim poradne prozkoumat........ a dneska dalsi problem, pridu k autu a hela flek, tak se kouknu a v prdeli simering na poloose a tesneni pod hlavou grrrr to je zase den
[upravil dne 6/4/09 wooody]