Přejít na obsah

wooody

Uživatel
  • Počet příspěvků

    5 206
  • Registrace

Vše od uživatele wooody

  1. ale zajimavy je kdyz zamknu a odemknu tak to zas funguje a s dverma se nehejba:myslim jinak tu porechodku se pokusim poradne prozkoumat........ a dneska dalsi problem, pridu k autu a hela flek, tak se kouknu a v prdeli simering na poloose a tesneni pod hlavou grrrr to je zase den [upravil dne 6/4/09 wooody]
  2. tady se spis jedna o tmavsi a socialne slabsi mensinu
  3. wooody

    dráty pod sedadlem

    má 306 ne 407
  4. no nebudes mit prece osvicenou spz:D kamos prejizdel z lakovny do dilny asi km a malem mu sebrali technicak kdyz ho chytli, nastesti to ukecal
  5. wooody

    výměna sedaček z 306 do 405

    ja bych rek ze 405 je sirsi
  6. wooody

    Bouřka ,kroupy,hotová čina

    a von tam fakt je......
  7. wooody

    Bouřka ,kroupy,hotová čina

    vim že sem asik debil, ale sedana nevidim [upravil dne 5/4/09 wooody]
  8. wooody

    Ztmavena zadni cira svetla

    tak doufam ze to vydrzi, a zkousel si to vzit jeste lakem?
  9. wooody

    Ztmavena zadni cira svetla

    a to se to jako neoloupe?
  10. wooody

    Ztmavena zadni cira svetla

    asi sem debil, ale to zatmavuje zvenku???? ja zil v tom ze se to zatmavuje zevnitr svetla
  11. kdybys to naboural taky pak jo ale takle to asi nema smysl
  12. volant nejenom ty plasty sou tam jete dva nebo tři srouby [upravil dne 5/4/09 wooody]
    • 7
  13. mam videjko neceljch 190
  14. Zdravím lidi začalo mi blbnout okno u spolujezdce.... Občas otevřu okno a du pryč pak přijdu otočím klíčkem a pak nic nejde zavřít vyndám klíček a zase otočím a zas nic.... Vyndám klíček zamknu odemknu otočím klíčem a de to..... Už se mi to stalo asi po 3..... Ta přechodka je v poho.... [upravil dne 6/4/09 wooody] [upravil dne 19/4/09 wooody] [upravil dne 21/4/09 wooody]
  15. přísahám bohu bylo to z kopce jak máš z hory sv. Šebestiána do chomutova..... Kdo zná ví..... A to druhý bylo v německu
  16. A pudou tam stahovačky ze starýho modelu z předních oken??
  17. Jestli te zajima zavirani, pri zamceni auta, tak ja to chci udelat a elektrikar tvrdi ze to pujde v pohode. Okna a sibr dohromady pro zamceni na dalku v pripade ze neco z toho bude otevrene. tak pak dej vědět..... A mám ještě jeden dotaz je těžký předělat zadní okna na el??
  18. wooody

    Jak je to s kovy v mikrovlnce?

    A zkoušeli ste tam dat žárovku??
  19. A šlo by to dodělat i na šíbr??
  20. wooody

    Lyžování

    Jj s tou myčkou mám podobný zkušenosti takže na to taky dlabu..... Jinak s tím lyžováním rychle rychle na velikonoce je konec.....
  21. wooody

    Centrál/dálka funguje a nefunguje

    Zaber měla by tam bejt jenom nacvakla aspoň já to tak měl ale počkej ať ti to ještě někdo potvrdí
  22. ha to sem byl já aje byl to kopec jako kráva..... Jinak po dálnici 185 gps a 195 tacho....
  23. Lidi tak mě napadá jak to bude třeba u bmw?? Když ste říkaly na hnací nápravu a jinde zase na řídící?? To jen tak pro zajímavost....
×
×
  • Vytvořit...