tak to se dá zavřít aby z toho nefoukalo, a když bude zima tak mi bude hrát rádio bez obrazu než se udělá teplo..... já měl spíš strach jestli to tam vůbec jde
mám v plánu koupit větší přední kotouče, a tak se ptám jestli jdou dát ty starý přední na zadek místo bubnů, nebo bych musel sehnat přímo kotouče na zadek?
nebo se na to vys*r, nech to tak jak to je a hold jednou za 2 měsíce tu klapku vyčistí ne???? nebo to dej šátkovy, aspoň jednou bude dělat auto a ne šáde