Přejít na obsah

wooody

Uživatel
  • Počet příspěvků

    5 206
  • Registrace

Vše od uživatele wooody

  1. wooody

    Co to je?

    tajný to moc nevypadá....:D ne sry ale musel sem
    • 11
  2. wooody

    Co to je?

    tu zaslepku vyndej jestli tam vedou draty bo ne, když ne neřešil bych to jestlo jo šel bych po kabelu a hledal..... ale jako první bych to zkusil zapnot jestli se něco změní..... a třeba i v noci.... nějaké osvětlení a pak za jízdy, viděl sem takýdle dojebávky na oblbování řj
    • 11
  3. wooody

    Co to je?

    jo to ti nikdo neporadí, to nejni seriový, a může tam bejt dobastleno cokoli
    • 11
  4. wooody

    pojistky 306

    jedno by měl bjt zapalovač a druhá rádio, ale nejsem si tim 100% jist
    • 20
  5. wooody

    Motor toci, nechyta - 206 1.9D

    já bych to reklamoval z5 v bazaru, pokud vim tak máš záruku půl roku
    • 16
  6. kámoš měl na prodej takoudle feldu, je to 1.3 mpi 2001 výroba (už pozink) pp a pár drobností.....zejtra se ho zkusim zeptat jestli ještě je a na cenu [upravil dne 27/10/09 wooody]
    • 70
  7. tak na ní buď hodnej a přispěj jí na nějakou pěknou 106..... třeba jako předčasnej dárek na vánoce
    • 70
  8. wooody

    pribeh

    daleko a předaleko, za sedmero horamy a řekamy.....
  9. wooody

    pribeh

    vykašli se na audi, kup si radši sopla
  10. wooody

    pribeh

    koupím si pežota náhle vyjekla....... jinak ot Scratch: to bylo v nějakym filmu ale myslim že se soplem, ale kde??
  11. wooody

    inzerat 106 1,6xsi automat-váš názor?

    a jaký finanční strop???? nebylo by manželce lepší koupit něco new???? bezpečnějšího?? třebas něco takýho s tim sem čelně boural v 90km/h a je to docela dost bezpečný, celkem pěkný, npvý a nijak extra drahý...... ale jak řikám vše je o penězích [upravil dne 27/10/09 wooody]
    • 30
  12. http://www.youtube.com/watch?v=ADNb0F0YjNI&feature=player_embedded
    • 8
  13. no a dyt to tak mám bejt, a tečka může bejt překlep jako v celim inzeratu tady máš link na jejich stránky, je tam AAA Auto
    • 14
  14. kolik za něco takýho chceš??
  15. ať koukám jak koukám, zezhora, zboku vzhůru nohama:D:D:D tak tam pořád vidím AAAAuto
    • 14
  16. wooody

    Startovaci kabely LIDL, 39.- CZK

    jo to sou voni, a už za 39??? předevčírem byla za 150
    • 52
  17. wooody

    Startovaci kabely LIDL, 39.- CZK

    me spiš zarazyli ty startovací kabely přes zapalovač....... zajímalo by mě jestli to může fungovat.... ty kabílky ten prod přece nemůžou přenest
    • 52
  18. wooody

    startuje a nejede

    tak jestli tam de benzín tak to by to čidlo bejt nemělo......
    • 9
  19. wooody

    hydraulika

    ale čajíček má vzduch ne hydrauliku
    • 24
  20. wooody

    startuje a nejede

    a co čidlo otáček?
    • 9
  21. hlavně ten popis výbavi wtf??
    • 14
  22. wooody

    nejde motorcek ostrekovaca

    myslim že u pravího předního kola, stačí sunat podběh a seš u něj
  23. wooody

    pribeh

    ale nestihla to....
  24. wooody

    moja 306

    j taky se mi to zdá, 97 byl přelemovej rok, takže ten nejnovější model to nejni, po tom přelomu měl ještě vroubkovaný světla a jinačí nárazník, a zadní vrata to má ze starýho modelu......
    • 16
  25. wooody

    Xenony

    to zase nejni zas tak moc pravda, viděl sem i origo xenony v parabole...
    • 25
×
×
  • Vytvořit...