tu zaslepku vyndej jestli tam vedou draty bo ne, když ne neřešil bych to jestlo jo šel bych po kabelu a hledal..... ale jako první bych to zkusil zapnot jestli se něco změní..... a třeba i v noci.... nějaké osvětlení a pak za jízdy, viděl sem takýdle dojebávky na oblbování řj
kámoš měl na prodej takoudle feldu, je to 1.3 mpi 2001 výroba (už pozink) pp a pár drobností.....zejtra se ho zkusim zeptat jestli ještě je a na cenu
[upravil dne 27/10/09 wooody]
a jaký finanční strop???? nebylo by manželce lepší koupit něco new???? bezpečnějšího?? třebas něco takýho s tim sem čelně boural v 90km/h a je to docela dost bezpečný, celkem pěkný, npvý a nijak extra drahý...... ale jak řikám vše je o penězích
[upravil dne 27/10/09 wooody]
j taky se mi to zdá, 97 byl přelemovej rok, takže ten nejnovější model to nejni, po tom přelomu měl ještě vroubkovaný světla a jinačí nárazník, a zadní vrata to má ze starýho modelu......