Přejít na obsah

wooody

Uživatel
  • Počet příspěvků

    5 206
  • Registrace

Vše od uživatele wooody

  1. wooody

    xenony a policie

    fakir : taky sem uvažoval nad tím že si je pořídim, a taky bych dodělal všechno k tomu jak se má..... ale bohužel nakonec budu kupovat projekory bez čočky, takže to tím padá a pudou tam osramky
  2. sakra co to je za blbce...
    • 21
  3. ONA: ahoooj! ON: nooo konečně! ONA: chceš, abych odešla? ON: ne, ne, hrabe ti? už jen ta představa je hrozná! ONA: miluješ mě? ON: samozřejmě, celé dny a noci! ONA: a podváděl jsi mě už někdy? ON: ne, nikdy, proč se tak hloupě ptáš? ONA: a budeš mě líbat? ON: jasně, při každý příležitosti! ONA: a byl bys schopný mě někdy praštit? ON: si se zbláznila, vždyť víš, jaký jsem! ONA: můžu ti důvěřovat? ON: ano ONA: miláčku Dialog pár let po svatbě: přečti si to zespoda nahoru
  4. wooody

    Jak vzniká auto v Kolíně

    je tady sem byl na exkurzi se školou.... dostaly sme slucháka, nasedli do vláčku a celou cestu nám tam něco kecal..... bylo to docela zajímaví vidět jak z rule plechhu vzniká auto
    • 12
  5. wooody

    tlačítka immo jdou težko

    já bych ten imo odpojil, a pakto řešil.... časem bys nemusel nastartovat..... odpoj to při běžícím motoru a je to.... pak bych to rozebral, zkouknul atd..... nebo si změň kod
    • 8
  6. wooody

    Koupite si Peugeota v Alzasoftu?

    a proč je to ve sportu?
    • 18
  7. aha tak v tom bude zakopanej pes, když sem jí řek týdení tak mi nějakou dala a když sem se ptal jestli bude platit ještě za týden.... v sobotu sem někam jel a další sobotu se vracel, mylim že do brna.... tak mi řekla že jo
    • 34
  8. v neděli ještě platí, teda alespoň v čr
    • 34
  9. wooody

    řetězy??

    jj ten kříž řekli otcovy v servisu když si kupoval santa fe, bylo mi to divný, proto se ptám....
    • 27
  10. wooody

    řetězy??

    zdravim lidi, dneska sme s kolegou nějak debatovaly, na jakou nápravu se nasazují řetězy??? hnací nevo řídící???u většiny aut je to jasný, předek, ale co takové bmw nebo mercedes??? dám je dozatu nebo dopředu???? nejlíp na všechny je mi to jasný, ale když mám jenom jednu sadu???? a co když mám 4X4???? někde sem slyšel jeden na přední a jeden na zadní křížem, ale příde mi to jako blbost, to druhý kolo bez řetězu přece bude louzat, pokud nemám uzávěrku
    • 27
  11. A co je na tom špatného? Tak 18 letí synek dostal za udělání ŘP od tatíčka auto! A že má ,,Z\"? Tak to je pro informaci. mám jednoho kamaráda kterej jezdí závodně už o nějakejch 8 let a Z má na autě jen tak z recese.....
    • 53
  12. wooody

    LSD-jak na to..

    LSD (Lambo Style Doors) nebo taky VDSO (Vertikální dveřní systém otevírání) sou prostě dverě nahoru
    • 21
  13. wooody

    chladič peugeot306

    jak to řiká můj otec když je hlava blbá, potom trpí celý tělo
    • 6
  14. wooody

    alu 306 16\" et???

    tak z autem se jezdí minimálně a jezdit bude pouze n srazi.... navíc je di budoucna plánovaná změna motoru, ale je to hudba budoucnosti..... a já rychle jezdit nepotřebuju, nakonec to mám i napsaný na zadnim okně
    • 9
  15. wooody

    alu 306 16\" et???

    mno ráfek je 7,5ka, ale gumy pudou ouzký, aby se udělalo pěkný A:mad:
    • 9
  16. zdravím lidičkové, jaký et potřebuju na 16ky???? ty co budu kupovat maj 20, zdá se mi to moc..... a je tady dost lidí s 16ckama, díkes
    • 9
  17. wooody

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    to je lampička pro čtení
  18. kdyby s tou kamerou tak nehejbal, ale napočítal sem něco kolem 100, ale bral sem i ty policejní
    • 9
  19. tak jak o vidíš s těma bedýnkama?
    • 71
  20. wooody

    vsetky skla cierne okrem čelneho ?

    nevim jak u vás ale u nás může bejt zatmavení max 25%, takže 75% propustnost světla...
    • 10
  21. zajímalo by mě jestli taky někdo z nás měl takoudle svatbu
    • 9
  22. pověsit za koule do průvanu zm*da jednoho....... jestli se k tomu servis jeví pozitivně tak to máš jediný štěstí....... jinak upřímnou soustrast....
  23. šak to není o konkurenci a nějakym soutěžení.... teda alespoň u mě ne, já jezdim na sraz pro to abych se podival, pobavil, popil a kamáošema a byla prdel, a ne stát u auta a machrovat jakou mám super káru, a jak mi to ta firma pěkně udělala (teď nenarážim na vás, mluvím všeobecně)..... prostě nějaká soutěž je až někde na třetim místě...... sice to potěší že mám pohárek, ale když ho mít nebudu tak se svět nezbortí
  24. wooody

    306 kůže, oprava

    já ji nebudu oddeělávat, zatim tam žádnou nemám ale bude tam, a bude zabírat celej kufr, takže mě sklápění seaček nějak netrápí....
    • 13
  25. wooody

    306 kůže, oprava

    proto mě zajímá ta oprava, pokud to bude přijatelný tak je asi vemu
    • 13
×
×
  • Vytvořit...