Keď som ten plech čistil, mal som ho preč, a zistil som, že nakoniec tam výstuha vlastne aj je, je na ráme, ktorý drží plech a ide popod neho stredom. Keď som ešte očistil rám dookola, plech sadol ešte nižšie a lepšie sa oprel o podperu. Takže teraz sa prehýba minimálne. Skúsim to lepidlo Mamut ako odporúčate, najskôr len pokusne jednu dlaždicu a budem po nej dupať. Ak obstojí prilepím ďalšie