Přejít na obsah

Marky

Uživatel
  • Počet příspěvků

    412
  • Registrace

Vše od uživatele Marky

  1. Marky

    Výmena hlavice radičky.

    Tak hlavicu som vyrval, zostal mi tam taký žltý plast. Mám ho tiež dať dole alebo sa na neho nasadí tuningová hlavica? [upravil dne 2.8.2009 Marky]
  2. Marky

    Výmena hlavice radičky.

    Ide potom nasadiť späť?
  3. Marky

    Výmena hlavice radičky.

    A čo veľkosť otvoru? Pasuje tam hociaká hlavica?
  4. Menil to už niekto u 407? Je to tak, že stačí silou vytiahnuť? Čo priemer otvoru - budú pasovať tie tuningové - je to jednotný rozmer? Vďaka za postrehy.
  5. Marky

    Plastické dvojzložkové lepidlo.

    Tak som použil lepidlo Pattex. Po vybrúsení a zafarbení je to k nerozoznaniu od originálneho plastu. Zatiaľ to aj drží. Ďakujem za rady.
  6. Marky

    Plastické dvojzložkové lepidlo.

    Nie, najskôr to bol Fusion - vložil rovno odkaz.
    • 14
  7. Marky

    Plastické dvojzložkové lepidlo.

    Vďaka. Minule si mi dobre poradil s tým Mamutom a dlažbou na plech, tak verím že to bude ok.
    • 14
  8. Marky

    Plastické dvojzložkové lepidlo.

    A čo toto? http://www.pattex.cz/produkty/pattex-repair-express.html
    • 14
  9. Marky

    Plastické dvojzložkové lepidlo.

    No tak to neviem. Je to ten bežný plast z akého je napr. klávesnica. Inak je to NB Asus.
    • 14
  10. Opravujem známemu notebook - klasická choroba lacných modelov - vylomený čap displeja. Keďže tam chýba kus plastu, v ktorom sú práve skrutky na uchytrenie čapu napadlo ma použiť nejaké plastické dvojzložkové lepidlo, ktoré by som tam natlačil a vyformoval. Vie niekto poradiť značku aby to dobre držalo na plaste a bolo dostatočne pevné (minimálne ako ten vylomený kus )?
    • 14
  11. Marky

    Dlažba na plech. VYRIEŠENÉ

    Tak ďakujem za rady, najmä od Fusiona. Použil som dve tuby lepidla Mamut a jednu tubu tmelu na parkety. Záťažové skúšky vydržali.
    • 40
  12. Marky

    Dlažba na plech. VYRIEŠENÉ

    Keď som ten plech čistil, mal som ho preč, a zistil som, že nakoniec tam výstuha vlastne aj je, je na ráme, ktorý drží plech a ide popod neho stredom. Keď som ešte očistil rám dookola, plech sadol ešte nižšie a lepšie sa oprel o podperu. Takže teraz sa prehýba minimálne. Skúsim to lepidlo Mamut ako odporúčate, najskôr len pokusne jednu dlaždicu a budem po nej dupať. Ak obstojí prilepím ďalšie
    • 40
  13. Marky

    Brzdové destičky - výměna

    Pomôže aj skrutka vhodnej veľkosti s tupým koncom.
    • 10
  14. Marky

    Dlažba na plech. VYRIEŠENÉ

    Kde sa dá kúpiť tá guma? V bežných obchodoch s kobercami som nejak nezaznamenal.
    • 40
  15. Marky

    Dlažba na plech. VYRIEŠENÉ

    Fíha, myslíš, že by to držalo aj bez výstuže? Ale tá cena... [upravil dne 12.7.2009 Marky]
    • 40
  16. Marky

    Dlažba na plech. VYRIEŠENÉ

    Guma s imitáciou dlažby? O takom neviem - myslíš lino?
    • 40
  17. Marky

    Dlažba na plech. VYRIEŠENÉ

    Čo by to stálo v takom množstve? Asi tu bude pekne drahé?
    • 40
  18. Marky

    Dlažba na plech. VYRIEŠENÉ

    No dobre ale na auto sa to nelepí lepidlom na dlaždice.
    • 40
  19. Marky

    Dlažba na plech. VYRIEŠENÉ

    To by bola jedna z možností. Čo to lepidlo? Treba nejaké špeciálne aby držalo na plechu? Mne prišlo, že keď mi to tam náhodou kvaplo tak to išlo odlúpnuť celkom ľahko.
    • 40
  20. Marky

    Dlažba na plech. VYRIEŠENÉ

    Linom to bolo pôvodne prekryté celé teda aj to kde je dlažba. Keďže podlaha tam nebola rovná celé sa to nadúvalo, naťahovalo, proste vyzeralo zle. Existuje taká hrubá \"elektrikárska\" guma vhodnej hrúbky, ale tá je tušim len čierna? [upravil dne 12.7.2009 Marky]
    • 40
  21. Marky

    Dlažba na plech. VYRIEŠENÉ

    Vojde je to urobené tak na hrúbku dlažby plus nejaké ot lepidlo. Existuje nejaká alternatíva? Použiť miesto dlažby niečo iné v podobnej farbe, nejakú gumu alebo čo, pozor nie obyčajné lino to tam už bolo a nerobilo dobrotu.
    • 40
  22. Marky

    Dlažba na plech. VYRIEŠENÉ

    Ak by som teda privaril výstuž napr. z jokloviny, môžem potom na vrch plechu použiť obyčajné lepidlo na dlažbu? Bude držať na plechu?
    • 40
  23. Marky

    Dlažba na plech. VYRIEŠENÉ

    Ten plech má hrúbku cca 3-4mm a sedí na otvore zhora. Teraz keď je obložený tak okolitá dlažba vyčnieva práve o hrúbku dlažby a niečo nad ním. Čiže plech je momentálne pod urovňou terénu asi o 6mm. [upravil dne 12.7.2009 Marky]
    • 40
  24. Marky

    Dlažba na plech. VYRIEŠENÉ

    Tak to nepôjde, neviem ako by som ho tam upevnil. Terajší plech je osadený do takého rámu okolo šachty. Myslel som skôr nejak vystužiť plech alebo možno existuje lep, ktorý znesie určitý ohyb - v strede plechu cca 1cm.
    • 40
  25. Keďže tu sú členovia rôznych profesií potrebujem poradiť s nasledovným problémom. V miestnosti som položil klasickú dlažbu z kociek 30x30cm. V strede miestnosti je však plech cca 100x70cm ktorý prekrýva šachtu. Ten som zatiaľ obložil len dookola. Rád by som však mal dlažbu aj tam. Problém však je, že potrebujem prístup do šachty (veľmi zriedka) a plech, ktorý ju prekrýva, pruží ak sa naňho postaví statný chlap. Takže mám obavu, že pri nalepení bežným spôsobom na plech dlažba opadá resp. popuká. Napadá niekoho ako to vyriešiť? [upravil dne 18.7.2009 Marky]
    • 40
×
×
  • Vytvořit...