Přejít na obsah

MilanF1

Uživatel
  • Počet příspěvků

    17 042
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    21

Vše od uživatele MilanF1

  1. MilanF1

    neco pro pivaře od peugeotu

    Od tohoto prodejce jsem bral nějaké pullitry a jsou opravdu pěkné, a pokud je pullitr na někoho moc, tak by měli mít i hrnek (0,3l). A myslím, že jsou schopni vypískovat cokoli [upravil dne 21/9/10 od MilanF1]
    • 10
  2. MilanF1

    jaky notebook ?

    Nevím, zda to tu zaznělo, ale k jakému je ten ntb určen? To je podle mě to prvotní. Zda je vyžadován výkon, vysoká výdrž či mobilita (stačí malý a lehký). Sám mám ASUS EEE PC 1000H (tedy netbook), mám ho dva roky, denně ho tahám do školy, baterka vydrží s Wi-Fi pořád 4-5 hodin. Žádný problém s tím nebyl.
    • 35
  3. Kurte, díky. Když by byly časem přesnější výsledky, bylo by to také OK. Také přesně nevím, za jaký úkol přesně ty body jsou (systém bodování je jasný). Jenom škoda, že jsem neuhrál alespon jednu hru v piškvorkách, nemuseli jsme být 16. ale 14. Ale vždyť to byla hlavně zábava
    • 24
  4. Hlavně, že sis ode mne nějaké díly bral ... a bylo to jenom na chvíli. Ale je to tvé rozhodnutí, že s tímto vozítkem končíš. A také mě zajímá, co bude následovat.
  5. MilanF1

    Poděkování

    Super sraz, díky moc organizátorům.
    • 38
  6. MilanF1

    Andreww 306 1.8 16V

    No jasný, tak tam skoč. Mně se kvůli tomu k O2Areně nechtělo, raději když mi to přišlo poštou
  7. MilanF1

    Andreww 306 1.8 16V

    Na aukru jsem to koupil, http://aukro.cz/item1202023714_pena_na_calouneni_johnson_textile_levandule.html vyzkoušel jsem to na polstrování židlí u stolu a jsou krásně černé. Jen když to přišlo, tak jsem zjistil, že je to šest let starý, ale nevadí, funguje to
  8. MilanF1

    Andreww 306 1.8 16V

    Já jsem si na interiér koupil spreje, něco na plasty a na textílie, uvidíme, jak to bude vypadat. Ale budu si to dělat sám. Vysavač taky máme doma
  9. MilanF1

    Hučení od předku

    To bude asi ložisko. Já měl zkušenost, že při jízdě rovně a pravé zatáčky to hučelo, při zatočení do leva bylo ticho.
    • 12
  10. MilanF1

    "Tuning" garáže :-)

    Tak to je super vyřešená garáž.
    • 52
  11. MilanF1

    Mlýnky Peugeot?

    tak jsem na to logo čučel a podle ocasu to vypadá na 1936-1950 http://cv-lavoro.org/blog/category/storia-dei-loghi-e-dei-marchi
    • 23
  12. MilanF1

    Mlýnky Peugeot?

    No období by se možná dalo, ale nejsem si jist jaké to logo přesně je.
    • 23
  13. MilanF1

    Mlýnky Peugeot?

    Má to cenu do výstavky ... mojí tohle nedám z ruky, chtěl jsem se podělit s vámi a kdyžtak vyzvědět, k čemu to bylo
    • 23
  14. MilanF1

    Mlýnky Peugeot?

    nic z toho cítit není, neříkám, že se to včera používalo. A ta čirá vypadá, že je nová.
    • 23
  15. MilanF1

    Mlýnky Peugeot?

    A ten druhý
    • 23
  16. MilanF1

    Mlýnky Peugeot?

    Zespoda ten hezčí.
    • 23
  17. Mám tu takový nález a nevím, co to je, jedno je jisté, je to Peugeot Může mi někdo říci, k čemu to sloužilo, vypadá to jako mlýnek (že by na kávu) a kdyžtak i přibližné stáří [upravil dne 13/9/10 od MilanF1]
    • 23
  18. MilanF1

    306 5dv hatch 1,4

    Nejsi sám, však víš ale řešit to nějakým lakýrničením, nevím nevím ... nebylo by to levné.
  19. MilanF1

    306 5dv hatch 1,4

    Fota jsou dobrá, chválím, pěkně naleštěno. Samozřejmě škoda těch nedostatků ... ale interiér mám stejný
  20. MilanF1

    306 5dv hatch 1,4

    Tak toho jsem si nevšiml, že volant je obráceně. Prostě jsem si myslel, že sis stoupnul k autu Ale atavar je tedy pěkný
  21. Tak já mám zkušenost s H4 90W/100W v P309, tuším, že VARTA. Měl jsem i problémy s páčkou světel a musel jsem propojit parkovačky a potkávací, takže při přepnutí na dálky svítily obě vlákna To vám povím, to byl šajn, i zajícovi do pr***e bych s tím viděl svítilo to super a s parabolama nebyl problém. Takto jsem s tím jezdil asi rok, pak jsem pořídil páčku, která fungovala normálně a zapojil to tak, jak mělo být. Ale i tak to svítilo super. Když jsem s P306 poprvé vyjel za tmy, musel jsem si zvykat, že to tak dobře nesvítí. Pokud jde o oslnění, tak to nepřichází v úvahu, pokud jsou dobře seštelované (dálkama oslnuješ každého a čímkoli). Nicméně já nyní do P306 dávat 100W nechci, nejsme si jist, zda by to ty paraboly vydrželi, jsou totiž menší než u P309.
    • 60
  22. MilanF1

    306 5dv hatch 1,4

    Tak vím, že 170 není málo, ale na druhou stranu, tohle není problém najet i za tři roky (firemní auto). Tolik km má táta na Berlingo (je pětiletý), co ho nedávno koupil, jsou tam čerstvě rozvody, olej, filtry. Takže je to OK, navíc po prvním majiteli a serviska. Se mnou 306ka vydrží počítám tak pět let, možná víc, pak to nebude mít skoro žádnou cenu ... [upravil dne 11/9/10 od MilanF1]
  23. MilanF1

    Crash test Škoda Yeti vs. Superb

    ThoR: pokud jedno stojí a druhé jede 90, je to lepší než 90 do zdi. Samozřejmě pokud oba jedete 90, tak je lepší zeď (zas takový fyzik nejsem, ale tohle mi přijde logické)
  24. Sice autokelly bych nebral možná tak vážně, ale tady jsou alternativy (tedy k motoru RHZ).
    • 15
  25. Kolik to má najeto, kvůli FAPu. A v jakých podmínách auto často používáš - město, dálnice?
×
×
  • Vytvořit...