Tak já mám zkušenost s H4 90W/100W v P309, tuším, že VARTA. Měl jsem i problémy s páčkou světel a musel jsem propojit parkovačky a potkávací, takže při přepnutí na dálky svítily obě vlákna To vám povím, to byl šajn, i zajícovi do pr***e bych s tím viděl svítilo to super a s parabolama nebyl problém. Takto jsem s tím jezdil asi rok, pak jsem pořídil páčku, která fungovala normálně a zapojil to tak, jak mělo být. Ale i tak to svítilo super. Když jsem s P306 poprvé vyjel za tmy, musel jsem si zvykat, že to tak dobře nesvítí.
Pokud jde o oslnění, tak to nepřichází v úvahu, pokud jsou dobře seštelované (dálkama oslnuješ každého a čímkoli). Nicméně já nyní do P306 dávat 100W nechci, nejsme si jist, zda by to ty paraboly vydrželi, jsou totiž menší než u P309.