Tak to som riesil najskor na dopravnom inspektorate, tiez som bol na STK (stanica technickej kontroly) sa popytat a hlavne som to konzultoval s clovekom co lepi folie... nakoniec sme dospeli ku kompromisu a nalepili sme foliu aj cez brzdove svetlo, pretoze ak by to bolo vyrezane vyzeralo by to skaredo, avsak ten kompromis bol v tom, ze folia je o stupen priehladnejsia ako na bocnych oknach... samozrejme zvonku rozdiel nie je vidiet a co je hlavne pocas tychto horucich slnecnych dni isiel za mnou kamarat na aute a zavolal som mu nech si vsimne ako svieti tretie brzdove svetlo...a nebol ziadny problem, tvrdil mi ze ako keby som tam ani foliu nemal.... A co sa tyka policajtov a STK, tak ich to netrapi, pretoze mam certifikat na folie a je tam ten kompromis (nie za kazdu cenu najmenej priehladnu foliu tam nalepit)...