Přejít na obsah

BoneDaddy

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 672
  • Registrace

Vše od uživatele BoneDaddy

  1. BoneDaddy

    Folie na skla

    Je to poškrábaný od stahování okýnek elektrikou z venku. A docela dost.
  2. BoneDaddy

    Alu kola???

    Tak to je Koldasovo auto a na něm ty náááádherný kolečka. Snad mu nebude vadit že jsem si půjčil jeho foto.
  3. BoneDaddy

    Alu kola???

    No kdybych měl shánět ještě větší kola, tak jsou to KOLO Z LEHKÉ SLITINY 8,00 J 18 CH4-34 LINCANCABUR z 308- teď nedávno jedny koupil KoldasT16 na svoje Téčko. Ty by 406tce prostě padly jak ulitý.
  4. BoneDaddy

    Alu kola???

    Tak ono je to dost o uvážení kdo si to může dovolit. Na 3.0 V6 je 17\" fakt málo ale co my s 1.8? Tam bych to viděl jako maximum pro to aby to autíčko přežilo ve zdraví.
  5. BoneDaddy

    Alu kola???

    Promiň že do toho kecám, ale pokud kombi používáš k tomu účelu jakýmu je určeno tak bych řekl že je 17\" spíš maximum.
  6. Aaaha. Tak to je špatný...
  7. Tady fotka ze serviceboxu: Nevím jestli to pomůže.
  8. BoneDaddy

    309 vase max rychlost? ;)

    Tomu věřím. Spíš jsem ale myslel maximálku.
  9. Přesně takhle jsem dopadl já.
  10. BoneDaddy

    309 vase max rychlost? ;)

    No nechtěl jsem to říkat první. A jinak by mě zajímalo, když takhle lítají relativně obyčejné 309tky, jak potom jede TOHLE??
  11. BoneDaddy

    ukažte svoji 406

    Já mam obyč černý panel a rámeček. Prostě klasika. Foto auta mám tuším na 3 ti stránce.
  12. BoneDaddy

    ukažte svoji 406

    To už není origo.
  13. BoneDaddy

    ukažte svoji 406

    Ne ne, není to speciál. Podle mě to je serie ale od r.v. 2003. A je to fakt boží.
  14. BoneDaddy

    ukažte svoji 406

    Ale ten interier je prostě moc krásnej.
  15. BoneDaddy

    ukažte svoji 406

    Sakra jsem nějakej rychlej se zdá.
  16. BoneDaddy

    ukažte svoji 406

    Nemáš prosím foto interiéru? Ty už máš stříbrný (šedý) středový panel a rámeček okolo budíku viď?
  17. BoneDaddy

    Nový mazlík, 2.2 HDI je doma:)

    Světla bych vůbec neřešil. Nechal bych je tak jak to je.
  18. Ahoj. Jaký motor máš? A startér vůbec netočí? Byla slyšet snaha toho startéru otočit?
  19. Hmm, je mi to jasný. Já bych neměl odvahu si to ani půjčit protože bych měl strach že to hned rozsekám. Mě by stačilo kdyby mě někdo povozil. Jo a pokud bych měl řídit, tak snad někde na nějakým letišti.
  20. BoneDaddy

    406 coupé by tom406

    Ale jo Tome, bude to pěkný. Až moc. :super:super
  21. BoneDaddy

    Nový mazlík, 2.2 HDI je doma:)

    To nemůžeš myslet vážně tohle?
  22. To se tak někdo má. Ani nevíš jarajardo, jak ti závidím.
  23. BoneDaddy

    Nový mazlík, 2.2 HDI je doma:)

    Ale časem si zvykneš a budeš povídat že už by si neměnil. Tomu fakt přijdeš na chuť.
  24. BoneDaddy

    Folie na skla

    Já už jsem se párkrát ptal ale už nevím jestli mě někdo odpověděl. Mám poškrábaná skla od prachu a el stahování okýnek. Folie to zvýrazní nebo skryje? Nebo dá se to nějak zamaskovat???? Nebo jen vyměnit okna nebo se na folie vykašlat?
  25. BoneDaddy

    Fast and Furious 4 - trailer

    Taky se rád podívám.
×
×
  • Vytvořit...