Přejít na obsah

BoneDaddy

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 672
  • Registrace

Vše od uživatele BoneDaddy

  1. Taky se těším a držím palce.
  2. BoneDaddy

    ukažte svoji 406

    Burisku, ale jo jde to. Nechtěl si náhodou zelenou??
  3. BoneDaddy

    Problém s baterkou?607

    Co přesně to hlásí?
  4. BoneDaddy

    ukažte svoji 406

    Pěkné. Moc.
  5. BoneDaddy

    Zazimováváte??

    Máš to nějakou speciální plachtu?
  6. Jo jo, je to tam napsaný v komentářích viď.
    • 8
  7. To jsem si oddychl.
  8. Tak to je hodně dobrý.
    • 8
  9. BoneDaddy

    peugeot 106

    Pokud nemáš nic v TP tak je to za plnou sazbu. Myslim že se to tu někde řešilo.
  10. BoneDaddy

    Letní pneu - koupit nyní?

    Když se budeš snažit hledat v létě, seženeš za ty samý peníze podle mě. Teď je zbytečný o ně brkat. A stejně to jsou už zmíněné obchodní triky.
  11. BoneDaddy

    Letní pneu - koupit nyní?

    Takový jaký tam má být a takový který se ti tam vejde. Vem si original rozměr z techničáku a pak v tabulkách které jsou na internetu v obchodech s pneu najdi takové alternativy, které budou odpovídat rozměrům těch origo. A nemyslím si, že by mělo mít léto nějaký extra vliv na ceny pneu.
  12. BoneDaddy

    rozvody

    Ano. Podle převodů originál čísel by to mělo vše sedět.
  13. Není na co.
  14. Minimaxo je vidět že si tu dlouho nebyl. To video tu je už alespoň 5x. To ale nic nemění na tom že se na to dá koukat pořád dokola s otevřenou tlamičkou.
  15. Ted jsem projel vsechny fotky co mam v PC a nemám ani jednu na který jsem já. Jestli to nebude tím že vždy sám fotím. Dokonce nemám foto ani ze srazu v Pce, jinak jsou na fotkách všichni asi jestli dobře koukám. Až nějaká bude, tak se přidám abyste neřekli.
  16. Já jsem malej a ošklivej proto sem foto dávat nebudu.
  17. Tak tohle nemá chybu.
  18. No už třetím dnem sleduju tvoji náladu, čekám na foto a fakt se těším. Vypadá to teď opravdu ďábelsky.
  19. To je taky v pořádku. :)
  20. Opravím to: Těším se jak malý dítko na novou malou hračku.
  21. Třeba pomůže toto:
  22. Jo a Kujon se nám tady bude řehnit.
  23. Ale já si samozřejmě dělal srandu. Možná mu i trochu závidím.
  24. Kujone, ta poslední fotka je dobrá. Kazí ji tam sice prostřední postava ale zbytek je pěknej.
  25. BoneDaddy

    Zazimováváte??

    Jen aby nedošlo k omylu, jezdím s ním jen do práce a zpět. No měnit práci.... To bych nedělal. Zase máš jinačí výhody.
×
×
  • Vytvořit...