Takhle, já poslal mail. Pán se telefonicky ozval, domluvili jsme se, že to omrkne na místě a řekne co a jak. Hlavně jde o to kdy tam bude.
Na místě jsme zjistili, že jedno kolo je dost bouchnutý a ostatní taky nejsou stoprocentní.
Domluvili jsme se, že proběhne rovnání, retuše + samozřejmě pneuservis a ještě termín do kdy má vše být hotovo.
Kola jsem tam ještě ten den nechal. A jsem za to rád.