Přejít na obsah

BoneDaddy

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 672
  • Registrace

Vše od uživatele BoneDaddy

  1. BoneDaddy

    tak a je to...

    Pěkné. Tosky ty si povolil ten šroub a vysunul pouze tlumič z těhlice??
    • 19
  2. Blizzarde, nedělej to. Takovýho brouka do hlavy.........
    • 18
  3. V tom odkazu se mi moc líbí Pat a Mat zvedají kamión.
    • 9
  4. Ondro ty zadní světla vypadají špičkově. Alešek taky pěkný a i zábavný.
  5. BoneDaddy

    Blizzardův Wágen - tuning :D

    Zatím mi to k tomu autu nějak nepasuje. Uvidíme až to bude v laku a až bude nějaký foto celku.
  6. BoneDaddy

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    Trocha přírody:
  7. BoneDaddy

    Ako vyzera vas interier 406

    Opravdu pěkné padro.
  8. BoneDaddy

    t16

    Já se taky přimlouvám za pár fotografií nebo odkazů s videem.
  9. BoneDaddy

    pro nás pejskaře

    A takhle se tváří když mu to pivo nechceme dát:
    • 31
  10. BoneDaddy

    pro nás pejskaře

    Já mám Maxíka v podpisu a nebo tady: Je to ďábel.
    • 31
  11. BoneDaddy

    pro nás pejskaře

    Vy máte taky Maxíka?
    • 31
  12. BoneDaddy

    Asi nějaký špatný období

    Tak na tomhle něco je. S tím souhlasím.
    • 31
  13. BoneDaddy

    pro nás pejskaře

    Náš rád Plzeň a Heineken.
    • 31
  14. Ještě si to nechám projít hlavou.
    • 18
  15. Ne bohužel nemyslím. Čím víc na to koukám tak tím víc se mi to líbí. Sakra, to vypadá na další utrácení.
    • 18
  16. hrozný to není, napopak se mi to začíná líbit.
    • 18
  17. BoneDaddy

    i ty zeny

    No tak to je moc tohle.:D:D
    • 60
  18. Nějak mi ty oválný blinkry k tomu hranatýmu tvaru nesedí. Mě by se líbili ty původní hranatý ale čirý.
    • 18
  19. BoneDaddy

    Nové 18\"

    Čím víc si to auto prohlížím, tím víc se mi ty kola líbí. Myslím že to je dobrá volba.
    • 29
  20. Máš nějaké foto na autě?
    • 18
  21. Nějaké jiné lze koupit na 406 v Peugeotu- jsou asi jako z 206. Na starý model existují i někde mimo Peugeot, má je tuším Pe.Tr a asi i někdo další. Třeba ti poradí.
    • 18
  22. Ahoj. Tady o tom je nějaká zmínka. klima
  23. BoneDaddy

    Ako vyzera vas interier 406

    Asi to bude jistější. Netvrdím že to nemáš stejny.Jde mi jen o to aby si neměl část budíků v Pardubicích, část doma a na auto koukal z okna.
  24. BoneDaddy

    Ako vyzera vas interier 406

    Seženeš si bity s TORXem. ;)
  25. BoneDaddy

    Prevodova kapalina 2.0 16v 98KW

    OT: Jak si na tom s tou výměnou klimy??? Nebo už si to psal a něco mi uteklo?
×
×
  • Vytvořit...