No kdybych měl shánět ještě větší kola, tak jsou to KOLO Z LEHKÉ SLITINY 8,00 J 18 CH4-34
LINCANCABUR z 308- teď nedávno jedny koupil KoldasT16 na svoje Téčko.
Ty by 406tce prostě padly jak ulitý.
Tak ono je to dost o uvážení kdo si to může dovolit. Na 3.0 V6 je 17\" fakt málo ale co my s 1.8? Tam bych to viděl jako maximum pro to aby to autíčko přežilo ve zdraví.
Hmm, je mi to jasný. Já bych neměl odvahu si to ani půjčit protože bych měl strach že to hned rozsekám. Mě by stačilo kdyby mě někdo povozil.
Jo a pokud bych měl řídit, tak snad někde na nějakým letišti.
Já už jsem se párkrát ptal ale už nevím jestli mě někdo odpověděl. Mám poškrábaná skla od prachu a el stahování okýnek. Folie to zvýrazní nebo skryje? Nebo dá se to nějak zamaskovat???? Nebo jen vyměnit okna nebo se na folie vykašlat?