Hmm to by asi nedělalo dobrotu.
Doporučené je to takhle: 205/55 R16 5.5 - 7.5
Dělalo by to asi velký A z pneu.
Ale takový 225/50 R16 už by se tam krásně vešly.
EDIT: Sakra, vypadá to na 3cm nebo 1cm podložky a to se zrovna tobě líbit nebude: Tu a tu.
[upravil dne 10/3/09 BoneDaddy]
Přesně. Ty kola jsou fakt nádherný.
Jardo, podložky by si ani nepotřeboval, s tím ET a rozměrem co je v prvním příspěvku by to bylo dobrý. O 5 mm víc z podběhu než Ouragany a jiný originály což by stačilo. Aspoň by to tak nenahazovalo.
Moje brzdy aktuálně:
Staré, 260mm (vím, možná by bylo lepší fotit bez kol, ale po tmě se mi to už sundávat nechtělo ):
Nové, 283mm ...
A brzdiče:
Zadní kotouče a třmeny přijdou na řadu vzápětí (až budu mít čas a bude pěkně).
Jj, byl to 3.0 V6 sedan s 18\" Tomassonama. A fakt parádně tam ta kola pasovala.
Jarda: jestli myslíš rozměr jako v odkazu v prvním příspěvku tak tam budou sedět přímo špičkově.
Vypadá to zajímavě, ale výsledek v porovnání s tím druhým kroužkem z výroby je teda trošku divnej. Je na tom znát, kde začínají ty diody.
Ale jinak docela dobrý.
Nebo tak. Já to vlákno hledal ale nenašel sakra.
Luboš: je to prostě tak. Třeba to za ty 3 hodiny prostě neudělá potřebný rozdíl v nastavené teplotě a reálné teplotě uvnitř a proto klima zůstane tak jak předtím.
Jasný, teplota zůstane stejná, ale čidlo pozná, že teplota je jiná uvnitř než je nastavena tebou a pustí klimu.
Takže když budeš mit nastaveno třeba 24stupňů a uvnitř auta bude 20 stupňů tak se klima automaticky spustí.