Přejít na obsah

BoneDaddy

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 672
  • Registrace

Vše od uživatele BoneDaddy

  1. BoneDaddy

    Kola Tomason TN1

    Hmm to by asi nedělalo dobrotu. Doporučené je to takhle: 205/55 R16 5.5 - 7.5 Dělalo by to asi velký A z pneu. Ale takový 225/50 R16 už by se tam krásně vešly. EDIT: Sakra, vypadá to na 3cm nebo 1cm podložky a to se zrovna tobě líbit nebude: Tu a tu. [upravil dne 10/3/09 BoneDaddy]
    • 38
  2. BoneDaddy

    Kola Tomason TN1

    Tyhle budou pro tebe jako stvořený. Nebo tam nepíšou pravdu, že jsou k dispozici ve všech běžných roztečích.
    • 38
  3. BoneDaddy

    ukažte svoji 406

    Pro čakoma: dej si odpověď na tuhle otázku do podpisu. Podle mě je to druhá nejčastější otázka v sekci 406 hned po antipollution fault. :D:D
  4. BoneDaddy

    Kola Tomason TN1

    Hmm, fakt parádní. 12tis za 18\" je velmi pěkná cenovka. Škoda tý rozteče.
    • 38
  5. Docela zajímavý. Nemáš někde fotku ve 4-děrovém provedení?
    • 28
  6. BoneDaddy

    Kola Tomason TN1

    Přesně. Ty kola jsou fakt nádherný. Jardo, podložky by si ani nepotřeboval, s tím ET a rozměrem co je v prvním příspěvku by to bylo dobrý. O 5 mm víc z podběhu než Ouragany a jiný originály což by stačilo. Aspoň by to tak nenahazovalo.
    • 38
  7. BoneDaddy

    Jarny nater brzdicou

    Moje brzdy aktuálně: Staré, 260mm (vím, možná by bylo lepší fotit bez kol, ale po tmě se mi to už sundávat nechtělo ): Nové, 283mm ... A brzdiče: Zadní kotouče a třmeny přijdou na řadu vzápětí (až budu mít čas a bude pěkně).
    • 26
  8. BoneDaddy

    ukažte svoji 406

    Gratulace. Vypadá pěkně. Bude to mazel.
  9. BoneDaddy

    Kola Tomason TN1

    Jj, byl to 3.0 V6 sedan s 18\" Tomassonama. A fakt parádně tam ta kola pasovala. Jarda: jestli myslíš rozměr jako v odkazu v prvním příspěvku tak tam budou sedět přímo špičkově.
    • 38
  10. BoneDaddy

    ALU 15\" na 307

    Ďáš a budou pěkně s lemem, možná už mimo lem.
    • 10
  11. BoneDaddy

    poradit se 405

    No je to hned lepší.
    • 38
  12. Vypadá to zajímavě, ale výsledek v porovnání s tím druhým kroužkem z výroby je teda trošku divnej. Je na tom znát, kde začínají ty diody. Ale jinak docela dobrý.
  13. Hmm, sice už jsem to tu někde viděl ale stejně je to opravdu pěkný.
    • 15
  14. BoneDaddy

    Rozvody - znacka

    Já osobně mám řemen Dayco a kladky SNR, pumpu si nepamatuju.
    • 16
  15. Mají-li přijít na tu černou 309 tak bych volil bílou. Ale tu v nabídce nemáš. Mezi zlatou a stříbrnou by vyhrála stříbrná.
    • 15
  16. BoneDaddy

    poradit se 405

    JJ zpozdílku té tvojí by AngelEyes slušely. A ještě ty větší kola bude to dobrý.
    • 38
  17. BoneDaddy

    406 coupé by tom406

    Pěkný tome. Klasika= zase sis dal záležet= dotažené do detailů. Nejvíc se mi líbí samotný woofer.
  18. Nebo tak. Já to vlákno hledal ale nenašel sakra. Luboš: je to prostě tak. Třeba to za ty 3 hodiny prostě neudělá potřebný rozdíl v nastavené teplotě a reálné teplotě uvnitř a proto klima zůstane tak jak předtím.
    • 26
  19. Tak v tom máš absolutní pravdu. A nebo prostě nechat to co má uživatel naposledy nastavené. Ale to by pak byla automatická jak noha.
    • 26
  20. Jasný, teplota zůstane stejná, ale čidlo pozná, že teplota je jiná uvnitř než je nastavena tebou a pustí klimu. Takže když budeš mit nastaveno třeba 24stupňů a uvnitř auta bude 20 stupňů tak se klima automaticky spustí.
    • 26
  21. Dělá mi to taky. Je tam jiná teplota než máš nastaveno a tak se sama pustí. Teda alespoň si to myslím a doufám, že to je normální.
    • 26
  22. BoneDaddy

    Byl výpadek?

    Sakra, musím se omluvit počítači. Ten dostal jmen.
    • 16
  23. BoneDaddy

    Cuvacie senzory na 406

    Něco málo máš ZDE a ZDE. Jsou tam i fotky instalace.
  24. BoneDaddy

    Jarny nater brzdicou

    Taky se chystám, jen je to spojeno ještě s jednou činností takže to nebude tak brzo. Potom přidám foto.
    • 26
  25. BoneDaddy

    Víčko nádrže

    V pohodě. Stane se to každýmu.
×
×
  • Vytvořit...