Přejít na obsah

BoneDaddy

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 672
  • Registrace

Vše od uživatele BoneDaddy

  1. Podle mě je u KH na špalkách spíš nějaká 206.
  2. BoneDaddy

    práce domácího mazlíčka

    :potlesk Zkus projít inzerci tady na klubu. Tuším že tam něco bylo. Ale jiná barva.
  3. BoneDaddy

    práce domácího mazlíčka

    Proboha co to bylo za granule? Abych je nedal jezevcovi a on do rána nezničil půl vesnice.
  4. I mě se nová kolečka na autě líbí.
  5. Třeba je velký rozměrově, ne co se týče kb. Zkus ten obrázek nahrát na www.imageshack.us. Potom sem vložíš odkaz nebo pomocí přímo obrázek. Pokud ti to ani přesto nepůjde, pošli mi ho na mail a já ti ho sem vložím. Tady je ještě zcela přesný návod od Radka. Chce to trošku tréninku. Jinak trénovat to vkládání můžeš ZDE.
    • 6
  6. BoneDaddy

    ukažte svoji 406

    Mik.e: děkuji. Ale to je jen zdání. Tak je to jen na fotkách. V reálu to je o trochu horší. Ale i tak jsem spokojen.
  7. Dej fotku toho na co se mám podívat a já se podívám až budu u strejdova auta. Nebo se podívám do svého pokud je to stejné. A hned se nerozčiluj. Venku je pěkně. Každý nesedí u fóra celý den. Hodně lidí se tu mrkne až přijdou večer.
    • 6
  8. BoneDaddy

    ukažte svoji 406

    Taky tě zdravím. Ano, dva velmi správné kroky.
  9. BoneDaddy

    Noční hlídání

    Taky ještě chvilku vydržím.
  10. BoneDaddy

    406 coupé by tom406

    Tome s tím zvukem je to lepší. A pohled do motorovýho prostoru mě dostal ještě víc. Qcko: otázkou je, zda pro Toma někdy to auto hotové bude?
  11. BoneDaddy

    asi som na stare kolena zosalel

    Jééé to je parádní barva.
  12. BoneDaddy

    Noční hlídání

    Tak ještě chvilku tu dnes budu hlídat já.
  13. BoneDaddy

    406 coupé by tom406

    Mě se líbí, jak se tom šikovně vyhnul zadním brzdičům. Taky se nemůžu dočkat i zvuku nastartovaného motoru. A ještě by si mohl otevřít kapotu v příštím videu. Jinak pěkné.
  14. BoneDaddy

    ukažte svoji 406

    Luigi: pěkná. Rosťa: konečně na kolech?
  15. BoneDaddy

    Alu kolo

    Ahoj. Opravit by šlo, teda pokud tam není ještě něco víc. Dělá to třeba firma www.autodisky.cz. Otázkou je, zda se to vyplatí? Cena za takovou opravu bude vysoká. Navíc ty kola nejsou nějak extra alespoň podle mě jsou obyč.
  16. BoneDaddy

    velmi citlivy zlodej(i)

    Z mých zkušeností: vstávat pokaždé když zaštěká hlídač tak se nevyspím. Jinak to je pěkné probuzení. Taky parkuji venku. Zatím (ťuk ťuk) naštěstí nic velkého.
  17. Jenom mrtvolka? Tobě se ho povedlo jako něco naučit? Náš je tak paličatej, že se nepovedlo vůbec nic. :aut
  18. Naposled jsem pro našeho jezevce kupoval TYTO někde v obchoďáku tuším. Cenu si nepamatuju. A baští je o 106. Hlavně má rád ty měkký co tam jsou. Ale tyhle jsem kupoval protože došli jeho oblíbený, vážený. Ale ty nevím jak se jmenují.
  19. BoneDaddy

    Tak jsem to obul...(foto)

    Mě se nejvíc líbí kola co má Milhaus65. Sice relativně obyčejné ale slušivé. Co to je za rozměr? Díky za odpověď.
  20. Máme doma jak 81 tak 85kw. Žádný rozdíl ve svezení neshledávám. Měnili jsme zatím (ťuk ťuk) oba jen rozvody, olej, filtry, svíčky (po koupi) a 81kw baterii, vzadu jednu tyčku stabilizátoru a výfuk. Čili normální věci. Zdaleka ale ani jeden nemáme najeto to co Ferry takže se nemuselo něco projevit. Že by jsme měli problémy se žraním oleje se taky nedá říci.
  21. BoneDaddy

    Přední lampa

    Rainy, měl jsem podobný problém. Byla tam nekvalitní oranžová žárovka v blinkrech a jak se mi světlo orosilo, opadala ta oranžová barva a nalepila se na parabolu a čiré překrytí světla. Světlo jsem vyndal, vyčistil, propláchl destilovanou vodou a nechal vyschnout. Světlo jsem přešel silikonem aby se nerosilo. Zatím je to v pořádku. Sice jsem to nevyčistil úplně a jeden velký flek, nevím od čeho tam stále zůstal, ale ta oranžová barva zmizela i s převážnou většinou ostatního nepořádku. Třeba ti to pomůže. Ono asi dost bude záležet na druhu té špíny co se tam nalepila a dostala. Rozdělávat světlo jsem se zatím netroufl. I když třeba by to pomohlo.
  22. BoneDaddy

    Podložky pod pružiny

    Tak to vypadá, že nakonec budu potřebovat tyhle podložky i já.
  23. BoneDaddy

    Obnovení liťáků, barva

    Jestli to platí k tomu prvnímu obrázku, tak to máš spíše tak 2000 na kolo, bohužel. Nedávno jsem to taky podstoupil takže vím co si za to říkají. Teda alespoň u nás.
  24. BoneDaddy

    svicky?!

    V katalogu výrobce Bosch je uvedena možnost použití i svíček čtyř-kontaktových, u výrobce Eyquem jsou tří-kontaktové svíčky a u Championu je napsáno multi-electrode bez obrázku. Takže tam nejspíš půjdou a lidi je tam i dávají. Ale někdo tu tuším řešil, že ho zlobily. Tady se to řešilo. Jo a hledal jsem tedy pro motor 3.0 10.89 - 09.99 123 kw 167 hp 2963ccm UFZ (ZPJ). Snad správně.
  25. BoneDaddy

    uhliky

    Zkus Elancar. Tam by ti měli být schopni vyhovět.
×
×
  • Vytvořit...