Zjistit to lze podle VIN kódu. Podle něj si najdeš originální číslo té váhy vzduchu a pak si ho převedeš v nějakým katalogu a hned víš co a jak. Jestli chceš, hoď sem VIN kód té 307 a mrkneme na to společnými silami.
Pokud to nechceš brát vážně a dát do toho spíš pár desítek tisíc tak ti poradím jedno: nech si ty ušetřené peníze na opravy, případně jiné věci. Je to zbytečnost s tím něco dělat a zvlášť pokud tě auto poslouchá a vše funguje jak má.
Nebo jezdi týden něčím slabším, starším a pak ti to zase na 3 roky bude připadat super.
No něco málo stát budou, odhadem tak 1200kč.
Ale než je půjdeš koupit tak to stejně rozdělej, třeba to nebude tím a nebo to bude stačit vše očistit či nějak opravit.
No zkusit sundat kotouč a to obložení třeba vzít trochu smirkem. Já to měl taky odlepený jakoby ze začátku toho obložení, pomohlo mi to srazit jakoby tu hranu toho obložení. Od té doby klid. Nebo zkusit očistit z vnitřní strany kotouč jestli tam není nepořádek.
Nebo by pomohlo nechat tam dát nový čelisti.
Jo, znát to je.
A při bouračce? Najděte si jedno téma v pokecu ohledně rozpěry do 305 tuším, tam to dost jasně a logicky popsal Oddie.
EDIT: tak jsem vám to ulehčil, TADY to je.
[upravil dne 24/6/09 BoneDaddy]
Mně teda jedno cvaknutí na páčce přidá jeden dílek na hlasitosti. Zato s kolečkem na rádiu je to horší.
Jinak bych se vsadil, že to firemní Berlingo nehlídá rychlost, ale otáčky motoru. Funguje to na každou rychlost prostě podle otáček. Aspoň tam.
Stejně, tudíž nefunguje.
Ve firemním Berlingu ale funguje tak jak by měla. Ale je to stejně na prd. Si radši zmáčknu páčku pod volantem a je to hotové.