Přejít na obsah

BoneDaddy

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 672
  • Registrace

Vše od uživatele BoneDaddy

  1. Jo. Kola, snížit, výfuk a pár drobností. Jinak u nás ve vesnici mám 406 já, můj strejda (viz podpis) a přítel mé sestry (starý model). Jinak naštěstí nikdo.
    • 13
  2. BoneDaddy

    Pasta na spoje výfuku

    Dělá se i opravná jakoby páska. Namotáš, ona se teplem stáhne a pak to ještě přejdeš tou pastou a mělo by to něco vydržet.
    • 11
  3. Už jsem to viděl. Blbý no.
  4. BoneDaddy

    neco pro priznivce tuningu

    Souhlas Creamsi. Už jsem dnes něco podobného psal v jiném vlákně.
    • 21
  5. BoneDaddy

    automajak a sirena

    No to je pěkná hovězina. Dojedu k přechodu a když se někdo potáhne tak na ně promluvím a on se tam složí. Nebo na ně zabučím nebo zakokrhám.
    • 38
  6. BoneDaddy

    firefox mozilla

    Děkuji.
    • 45
  7. Byl jsem na tom podobně. Když jsem ho prvně četl, tak sem nevěřil vlastním očím.
    • 22
  8. BoneDaddy

    tuning 405 po domacku

    205/40
    • 21
  9. Čím víc odkazů sem dáváš, tím víc si říkám, jak je 406 nádherný auto v sérii a jakýkoli lepení čehokoli na ni je hovězina.
    • 13
  10. BoneDaddy

    tuning 405 po domacku

    Moje jsou maličký 17\".
    • 21
  11. BoneDaddy

    neco pro priznivce tuningu

    Abych pravdu řekl, mě se to teda nějak extra nelíbí.
    • 21
  12. BoneDaddy

    tuning 405 po domacku

    Náhodou je to docela povedený.
    • 21
  13. BoneDaddy

    Sháním volant

    Tady to je, jen nevím zda je to podle tvých představ: volant
  14. BoneDaddy

    Sháním volant

    Nedávno Pe.Tr v sekci bazar prodával nějaký volant ze 406:myslim, zkus se tam mrknout.
  15. BoneDaddy

    bílé budíky na 106ku

    Přesně tak.
    • 25
  16. BoneDaddy

    Duplex na 106

    Hele mě v tom vezl a i když tvrdí, že mu to nejede tak jak má, tak sem docela čuměl.
    • 25
  17. BoneDaddy

    bílé budíky na 106ku

    Jako ty si vezmeš tachometr, kujon otáčkoměr, lentilka ukazatel stavu paliva atp. ? Tomu říkám unikátní tuning.
    • 25
  18. BoneDaddy

    Prosím o zaslání hlasu

    12070:papa
  19. BoneDaddy

    ČR-TURECKO

    Janek to měl nechat letět dál a vše by bylo ok. Jinak souhlasím.
    • 63
  20. BoneDaddy

    ČR-TURECKO

    Tak to zase né, o hodně by si přišel. To musíš uznat.
    • 63
  21. BoneDaddy

    ČR-TURECKO

    Tak třeba se nám do příštího šampionátu povede sehnat trenéra a alespoň 11 schopných hráčů do základní sestavy, ne jen 9 manekýnů (Sionko se snažil) a jednoho nejlepšího, ne nejlépe placeného golmana světa. :aut Zní to krutě, ale je to realita. [upravil dne 15/6/08 BoneDaddy]
    • 63
  22. BoneDaddy

    ČR-TURECKO

    A jedeme domů. Turecký trenér před zápasem prohlásil, že netrénovali penalty, že to nepotřebují. A měl pravdu. 2:3 pro Turky
    • 63
  23. BoneDaddy

    ČR-TURECKO

    Its there. 2:2 Dochází na Dundeeho slova.
    • 63
  24. BoneDaddy

    ČR-TURECKO

    Soutěž k utkání: Najdi deset rozdílů. Zatím vím jen o jednom: Čech bere za tu šaškárnu na hlavě mnohem víc peněz.
    • 63
  25. BoneDaddy

    ČR-TURECKO

    A Janek Kos kapituloval. Stav utkání: 2:1.
    • 63
×
×
  • Vytvořit...