Tak třeba se nám do příštího šampionátu povede sehnat trenéra a alespoň 11 schopných hráčů do základní sestavy, ne jen 9 manekýnů (Sionko se snažil) a jednoho nejlepšího, ne nejlépe placeného golmana světa. :aut
Zní to krutě, ale je to realita.
[upravil dne 15/6/08 BoneDaddy]