Že bych se přijel na tu 407:myslim podívat?
Neříkej že jenom na ni.......
a
Neříkej že jsi neviděl 407 ?????:mrk:mrk:mrk
ale jinak klidně rád tě poznám.....:papa:papa
[upravil dne 18-6-08 Přema]
Jasně že viděl, ale že bych se jel podívat přímo na tvůj exemplář.
Z toho co si tu napsal bych asi osobně volil toho Pioneera. Ale asi to jsou víceméně osobní sympatie. Měl jsem ho v prvním autu a od té doby k němu tíhnu. Kdybych pak ještě měl měnit značku, tak asi Alpine (Radek H. bude souhlasit:D) ale nevím jak by to bylo s cenou.