Přejít na obsah

BoneDaddy

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 672
  • Registrace

Vše od uživatele BoneDaddy

  1. BoneDaddy

    Nový projekt od Peugeotu - 608

    Vypadá pěkně.
    • 31
  2. Meteor- www.maximizeronline.com/
  3. BoneDaddy

    tuningovy přední nárazník

    Dík. Jinak mě se na 406 new model nejvíc hodí sériový nárazník.
    • 28
  4. BoneDaddy

    tuningovy přední nárazník

    :aut
    • 28
  5. BoneDaddy

    tuningovy přední nárazník

    Že by vzdáleně toto? Ale doporučuju tu fantazii co Pe.Trovi chybí.
    • 28
  6. BoneDaddy

    tuningovy přední nárazník

    Ne, Lada to není. Další tip?
    • 28
  7. BoneDaddy

    tuningovy přední nárazník

    Nějaký auto má takový podobný nárazník v sérii, ale teď si nemůžu vzpomenout.
    • 28
  8. BoneDaddy

    tuningovy přední nárazník

    Nemáš fantazii?
    • 28
  9. BoneDaddy

    bile polepy budiku

    To je mazec Dundee.
    • 11
  10. BoneDaddy

    tuning 405 po domacku

    jo já nemyslel karoserii , ale ty přední světla Aj, sorry. Přední světla na 406 žádné, nikde, to máš pravdu. Bohužel.
    • 21
  11. BoneDaddy

    tuning 405 po domacku

    Musíš hledat. Něco se dá najít, ale koupit na to př+zad nárazník a prahy= čtvrtina průměrný ceny ojety 406:)
    • 21
  12. BoneDaddy

    TUNING PARTY HK 2008

    Domluvím se s klukama v práci a třeba se tam ukážu.
    • 16
  13. BoneDaddy

    TUNING PARTY HK 2008

    Že bych se přijel na tu 407:myslim podívat? Neříkej že jenom na ni....... a Neříkej že jsi neviděl 407 ?????:mrk:mrk:mrk ale jinak klidně rád tě poznám.....:papa:papa [upravil dne 18-6-08 Přema] Jasně že viděl, ale že bych se jel podívat přímo na tvůj exemplář.
    • 16
  14. BoneDaddy

    TUNING PARTY HK 2008

    Že bych se přijel na tu 407:myslim podívat?
    • 16
  15. BoneDaddy

    TUNING PARTY HK 2008

    Právě tam si myslím. tuningfest.cz
    • 16
  16. BoneDaddy

    Pioneer DEH-5000UB

    jj, ted uz mi chybi jen ten neu wagen:D Ale zase to je krásný čekání.
    • 14
  17. BoneDaddy

    Rozměr ráfků

    Ano, má to velké ET. Nedostaneš je tam bez podložky. Chce to disky s ET co máš v tom tech. průkazu, čili ET18.
  18. BoneDaddy

    TUNING PARTY HK 2008

    Přemo jedeš 4O7 nebo Golfem?
    • 16
  19. BoneDaddy

    Pioneer DEH-5000UB

    Hmm krásný kousek. Ať ti hraje k tvé spokojenosti.
    • 14
  20. BoneDaddy

    Uz jsem inventaar

    Gratuluju Páťo.
    • 17
  21. Já jí mám druhým měsícem. Ale toužil jsem po ní dva roky. OK406 nejspíš myslel přední. Dozadu jich je hromada a vesměs jsou ošklivý.
    • 13
  22. BoneDaddy

    Prosím o hlasování :)

    Tak sem jí tam poslal hlas.
    • 22
  23. BoneDaddy

    Pioneer DEH-5000UB

    Z toho co si tu napsal bych asi osobně volil toho Pioneera. Ale asi to jsou víceméně osobní sympatie. Měl jsem ho v prvním autu a od té doby k němu tíhnu. Kdybych pak ještě měl měnit značku, tak asi Alpine (Radek H. bude souhlasit:D) ale nevím jak by to bylo s cenou.
    • 14
  24. BoneDaddy

    duplex

    Nádhera Scratchi. :potlesk:super Teď to vypadá špičkově.
    • 98
  25. BoneDaddy

    Pioneer DEH-5000UB

    Přímou zkušenost nemám, ale vypadá moc pěkně. Značka to je slušná a co jsem koukal do těch parametrů tak to vypadá na slušnej kousek.
    • 14
×
×
  • Vytvořit...