No některé výrazy jsou fakt masakr. To by bylo na nějakou výstavku jak psal Kurt.
Ale sem tam se splete každý.
Už jsem psal jinde, já osobně píšu třemi způsoby: spisovně (doufám v to), hovorově a tak, jak mě naučilo ICQ. Záleží na náladě, případně na tom, kolik mám času.