Přejít na obsah

BoneDaddy

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 672
  • Registrace

Vše od uživatele BoneDaddy

  1. BoneDaddy

    Rozvody - co vsetko pomenit ?

    Jo, máš tam jednu. Psal jsem to obecně. Jo a na tvoje auto se zrovna sada dělá tuším. Napiš jaký máš kód motoru a přesný rok výroby- pokud to neupřesníš tak tam bude rozdíl jestli má řemen 104 nebo 108 zubů. A co se mění dál už nevím. Snad jen vodní pumpa, ale tu nechceš řešit ....
    • 35
  2. BoneDaddy

    Rozvody - co vsetko pomenit ?

    Kladky SNR, INA, Ruville; řemen Gates, Pirelli = Dayco, Bosch.....
    • 35
  3. BoneDaddy

    ukažte svoji 406

    Ahoj. Návod na vložení fotek je TU.
  4. BoneDaddy

    Čeština, slovenčina

    Moc pěkný příklad vixi.
    • 97
  5. BoneDaddy

    Blizzardův Wágen - tuning :D

    Hmm, moc pěkný kluci.
  6. BoneDaddy

    Čeština, slovenčina

    No některé výrazy jsou fakt masakr. To by bylo na nějakou výstavku jak psal Kurt. Ale sem tam se splete každý. Už jsem psal jinde, já osobně píšu třemi způsoby: spisovně (doufám v to), hovorově a tak, jak mě naučilo ICQ. Záleží na náladě, případně na tom, kolik mám času.
    • 97
  7. BoneDaddy

    tak mame zas konecne leva :) jjjjj

    To nevím co jsi udělal špatně, ale k lvovi gratuluju. Hlavně ať nedopadne jako ten předešlý.
    • 7
  8. BoneDaddy

    ukažte svoji 406

    Já jen aby jste mě nepopotahovali kvůli autorským právům. :D:aut
  9. BoneDaddy

    Stahování klipů zadarmo

    Já stahuju klipy přes program BearShare. A kvalita je pro mě dostačující.
    • 9
  10. BoneDaddy

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    A zase mazel .......
  11. BoneDaddy

    ukažte svoji 406

    Tak i já přidám pár fotek: trocha opičení po blizzardovi a paulovi
  12. BoneDaddy

    Model auta

    To je borec.
    • 26
  13. hh. OK
    • 27
  14. Ale já už to někde viděl, bohužel si nemůžu vzpomenout kde.
    • 52
  15. A zkusit kontaktovat takovou firmu?
    • 52
  16. Na zakázku nevím, ale býval tu odkaz na nějaké leštění světel tak třeba zrovna tak to bylo udělaný.
    • 52
  17. HH dobrej nápad.
  18. Hmm, to bych viděl jako pravděpodobnější variantu.
    • 52
  19. BoneDaddy

    ukažte svoji 406

    Hm je to trošku o něčem jiném čakome. Fakt smekám. Moc se mi líbí. A já svoje auto nejdřív budu muset zítra vyfotit, pak ho sem dám.
  20. ART: já bych se za video přimluvil:) kdyby si někdy měl čas tak to nahraj, foťák je plně dostačující. Whitetiger: taky pěkné.
    • 50
  21. No u vás bych se ani nedivil.
  22. Tak to gratuluju. Já chci taky takový návštěvy.
  23. Voighta: pěkná 306. Co to je zač?
  24. Ale jo, vypadá to pěkně. Máš i nějaký video kde by byl slyšet, nebo plánuješ ho aspoň?
    • 50
  25. BoneDaddy

    Nabouchana 306 T16

    Sakra to je výzva. Samozřejmě pro někoho se 306.
    • 27
×
×
  • Vytvořit...