Přejít na obsah

BoneDaddy

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 672
  • Registrace

Vše od uživatele BoneDaddy

  1. BoneDaddy

    ukažte svoji 406

    Hmm, že tam máš tu chromovanou masku.
  2. BoneDaddy

    ukažte svoji 406

    Pepouch: jaký to je ročník a motorizace?
  3. BoneDaddy

    ukažte svoji 406

    Čekal jsem že napíšeš umýt. Jinak od tebe to zní zajímavě to trošku dolů. Ty to máš taky jen trochu viď? :D:D
  4. BoneDaddy

    Natření brzdičů

    Záleží jak moc chceš být \"středem pozornosti\". Já třeba mám černou, aby to pod koly vůbec neprosvítala. Někdo má na třeba na černém autě červenou aby byly brzdiče hodně vidět.
    • 60
  5. BoneDaddy

    ukažte svoji 406

    Taky pěkná.
  6. Už jsem se ho ptal a tuším, že to ještě nezkoušel, že není naplněná. On se kukikuk určitě vyjádří. Taky mě zajímá jak se mu to povedlo.
    • 99
  7. BoneDaddy

    To je škody naděláno

    Velmi zajímavé. To je ještě horší než ta původní varianta, a to jsem si myslel, že horší to už být nemůže.
    • 31
  8. BoneDaddy

    Rozvody

    Tak bohužel to vypadá že to bude pouze vcelku jak psal Miras.
    • 50
  9. BoneDaddy

    Rozvody

    Miras, jasný. Vůbec to neberu osobně a plně chápu to jak to myslíš. A máš pravdu že to odbíhání od tématu sem taky nepatří. Tak dost. Teď už jen k tématu.
    • 50
  10. BoneDaddy

    Rozvody

    Toto bude lepší.
    • 50
  11. BoneDaddy

    Rozvody

    No najdeš si tam díl co chceš a zavoláš si do nejbližšího Peugeotu a tam si to objednáš. Alespoň já to tak dělám.
    • 50
  12. BoneDaddy

    Rozvody

    Je to co myslíš na tomto obrázku?
    • 50
  13. BoneDaddy

    Rozvody

    Promiň Miras, ale to byla ukázka. Většinou ty citace používáme na poslední příspěvek ne na celý strom. Navíc, citovat teď pouze poslední příspěvek by nedávalo smysl.
    • 50
  14. BoneDaddy

    Rozvody

    HH. My se nehádáme. Teprve poznáš jak to vypadá.
    • 50
  15. BoneDaddy

    Rozvody

    quote...a mas to tam hned vedla editu v prispevku koho chces citovat na pravej strane Vyzkoušeno a snad už to zvládnu Přesně tak. A chceš- li si to natrénovat, tak můžeš použít sekci POKUSY. Nebo jako to dělám já: za posledním [ /quote] dám enter a píšu. Je to podle mě trochu přehlednější než jak to píše marisw.
    • 50
  16. BoneDaddy

    Rozvody

    quote...a mas to tam hned vedla editu v prispevku koho chces citovat na pravej strane Přesně tak. A chceš- li si to natrénovat, tak můžeš použít sekci POKUSY.
    • 50
  17. Nejsou.
    • 52
  18. BoneDaddy

    Rozvody

    Tak, teď jsi to přesně vystihla. BTW: čekal jsem, že napíšeš že má Octavii TDi
    • 50
  19. BoneDaddy

    Rozvody

    A copak má kolega za vozidlo?
    • 50
  20. BoneDaddy

    Záběr spojky

    Nejen u HDi. U mojí a i u strejdovy 406tky 1.8 16V taky spojka zabírá až úplně nahoře.
    • 7
  21. Napiš členovi Peti ať ti pošle foto toho jak to na těch nízkoprofilech vypadá. Teď nevím co tam má za rozměr ale fakt špica.
    • 28
  22. Taky si myslím. A oni nejsou šeredný ani na léto, s nějakýma nízkoprofilama vypadají moc pěkně.
    • 28
  23. Lepší fotku jsem narychlo na netu nenašel.
    • 28
  24. BoneDaddy

    Rozvody - co vsetko pomenit ?

    Lubko, i já ti držím palce při výměně.
    • 35
  25. BoneDaddy

    Jakou máte SPZ ???

    Já mám 3E2 5377. Moje oblíbené číslo je 7 a 3.
    • 81
×
×
  • Vytvořit...