Přejít na obsah

BoneDaddy

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 672
  • Registrace

Vše od uživatele BoneDaddy

  1. BoneDaddy

    Duplex 406 coupe

    Tady to máš i v podobný barvě. Asi nejlepší fotka zadní části RS co jsem našel a to jich tu jezdí jak s...k.
  2. BoneDaddy

    Duplex 406 coupe

    Zatím mám jen tuhle fotku, ale ta není původní RS. Ještě zkusím pohledat. Takhle, bude to znít blbě, ale nevím jak to popsat. Prostě ovál ale hranatej. [upravil dne 12/12/08 BoneDaddy]
  3. BoneDaddy

    Duplex 406 coupe

    A co na kupé duplex s výřezem do nárazníku a koncovkama ve stylu jako má první Octavia RS??? To by nemuselo vypadat zle.
  4. BoneDaddy

    Konečně blíže k zemi

    Nee. Vůbec nic jinýho než pružiny nebylo potřeba. Ještě jsem chtěl vyměnit uložení tlumičů, ale prý je skoro nový takže to nakonec byly pouze pružiny. Toto platí pro pružiny do 40mm snížení. Třeba to co má čakom (-60/40mm) už by asi pružinama řešit nešlo, nebo jen krátkodobě.
    • 47
  5. BoneDaddy

    t16

    Nepamatuji se. Mám špatnou paměť. Je možný že jsem ho už v nějakým tématu komentoval, ale snad můžu slintat víckrát že. EDIT: Ta 106T už tu párkrát byla. Nejvíckrát v sekci 106. Ale musí to být masakr. [upravil dne 11/12/08 BoneDaddy]
  6. BoneDaddy

    406 coupé by tom406

    Moc pěkný Tome. K tý modrý budou krásně pasovat.
  7. BoneDaddy

    t16

    Biffe, no krásnej kousek. Závidím.
  8. BoneDaddy

    pozdrav

    Jj, to sedí, Peugeot a jezevci. My máme dlouhosrstýho jezevce, viz podpis nebo můj profil.
  9. BoneDaddy

    pozdrav

    Že by toho jezevce co má jako avatar?
  10. BoneDaddy

    Duplex 406 coupe

    Tak s tím plně souhlasím.
  11. BoneDaddy

    Duplex 406 coupe

    Já měl výfuk na zakázku od soukromníka co ví co dělá: www.jpvyfuky.com A tím že není taková firma v okolí bych si nebyl jist. Já o něm taky nevěděl. Stačí se pořádně koukat a ptát. Ale bohužel v Čechách. [upravil dne 11/12/08 BoneDaddy]
  12. BoneDaddy

    pozdrav

    No téda, to koukám jak se to tu rozjelo. Každopádně tu vítám obě nové slečny a přeju co nejvíce štastných km a co nejméně problémů s jejich 106tečkama.
  13. BoneDaddy

    Kto bude prvy? ;)

    Po delší době zase něco co se mi opravdu z Peugeotí stáje líbí.
    • 9
  14. BoneDaddy

    ukažte svoji 406

    Hmm, jsem na tom podobně a přesně vím co tou kozou myslíš. Mám 205/40 a budu muset pořídit něco jako 205/50 nebo 215/45, ty 225/45 už jou asi moc na ty 1.8.
  15. BoneDaddy

    ukažte svoji 406

    No konečně to tu trochu ožilo. A ještě navíc pěknýma kouskama. čakom: tu jedna osmu jsem tipoval taky ale ty 17\" teda ne.
  16. BoneDaddy

    ukažte svoji 406

    Pěkná Lojzo. Nějaké technické údaje?
  17. No tak hlavně že se povedlo. Doufám že se už brzo pochlubíš novým kupéčkem.
    • 48
  18. BoneDaddy

    Křídylko na P406

    Promiň Chucku, nechtěl jsem aby ses tahkle rozčílil. Jen jsem to komentoval. A to že se nemůže všem líbit to samé to je jasný. To by byla na světě nuda.
    • 76
  19. BoneDaddy

    Křídylko na P406

    Tak tohle auto je podle mě maximálně zprzněný co to snad jde.
    • 76
  20. BoneDaddy

    Křídylko na P406

    Sakra, vypadá opravdu moc pěkně a tomu modrákoj z Francie fakt sluší. Ale asi zůstanu u pěkný sériový zádě.
    • 76
  21. BoneDaddy

    20´´ na 406

    Kluci já mám TYTO jen s jiným profilem a nemůžu si stěžovat.
  22. BoneDaddy

    406 coupé by tom406

    Zajímavé. Jaký pocit je sedět přikurtovanej tímhle stylem?
  23. BoneDaddy

    stěrače

    A jaké stěrače si koupil? Mají na sobě spoiler?
  24. BoneDaddy

    ukažte svoji 406

    Neblbni. Tak krásný auto to je v sérii a ty by si to chtěl kazit?
  25. Jéé, já jsem trubka. Ani číst neumím. :aut Tak to je potom něco v nepořádku jak píše ozzy.
    • 24
×
×
  • Vytvořit...