Zatím mám jen tuhle fotku, ale ta není původní RS.
Ještě zkusím pohledat.
Takhle, bude to znít blbě, ale nevím jak to popsat. Prostě ovál ale hranatej.
[upravil dne 12/12/08 BoneDaddy]
Nee. Vůbec nic jinýho než pružiny nebylo potřeba. Ještě jsem chtěl vyměnit uložení tlumičů, ale prý je skoro nový takže to nakonec byly pouze pružiny.
Toto platí pro pružiny do 40mm snížení. Třeba to co má čakom (-60/40mm) už by asi pružinama řešit nešlo, nebo jen krátkodobě.
Nepamatuji se. Mám špatnou paměť.
Je možný že jsem ho už v nějakým tématu komentoval, ale snad můžu slintat víckrát že.
EDIT: Ta 106T už tu párkrát byla. Nejvíckrát v sekci 106. Ale musí to být masakr.
[upravil dne 11/12/08 BoneDaddy]
Já měl výfuk na zakázku od soukromníka co ví co dělá: www.jpvyfuky.com
A tím že není taková firma v okolí bych si nebyl jist. Já o něm taky nevěděl. Stačí se pořádně koukat a ptát.
Ale bohužel v Čechách.
[upravil dne 11/12/08 BoneDaddy]
No téda, to koukám jak se to tu rozjelo.
Každopádně tu vítám obě nové slečny a přeju co nejvíce štastných km a co nejméně problémů s jejich 106tečkama.
Hmm, jsem na tom podobně a přesně vím co tou kozou myslíš. Mám 205/40 a budu muset pořídit něco jako 205/50 nebo 215/45, ty 225/45 už jou asi moc na ty 1.8.
Promiň Chucku, nechtěl jsem aby ses tahkle rozčílil. Jen jsem to komentoval. A to že se nemůže všem líbit to samé to je jasný. To by byla na světě nuda.