Tak dnes som sa pustil do výmeny silentblokov na zadnej náprave na svojej 406, r.v. 2003, 2,2 HDI. Práca dosť obtiažna nakoľko sa mi zlomila šrauba na pravej strane:bacha, ktorá drží podložku kde je uložený silentblok, ďakujem Marcelovi ktorý sa ako profesionálny zvárač ujal zavarenia odlomenej šrauby