No tak dnes som videl ako mu auto štartuje keď dlhšie stojí na zime. A pravdu povediac je to hrôza.Takto auto nemá štartovať Mňa osobne zaujala odpoveď od teba Fusion s tými vstrekmi. Vkladám do prílohy korekciu vstrekov . Podľa môjho názoru je tá korekcia v pohode je to namerané pri 803 otáčkach. Ja som ešte rozmyšľal pri tých vstrekoch či nebudú na chybe ak sú nejake zlé napr. tie medené podložky čo tam idú alebo tak.To je len môj laický názor.S tým tlakom to môže byť, že to potrvá chvíľku kým sa natlakuje vstrek. a potom mu to chyti a rozbehne sa to auto. Mne napr. auto chytá na prvú šupu či je +10,0, alebo aj -20. stále na prvú šupu chytilo. (musím poklepať).