Přejít na obsah

tomik1987

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 240
  • Registrace

Vše od uživatele tomik1987

  1. tomik1987

    P 406 new - zmena podsviceni budiku

    ja zas rozmýšľam nad modrým podsvietením celého interieru. len si neviem predstaviť ako by to vyzeralo naživo. ako čital som že modrá ťahá oči, ale ked mne sa zas modrá farba veľmi páči. ale zas nechcem si kaziť oči =((takže u mňa dilema =)inač zaujímavá práca
    • 17
  2. daj to niekomu na diagnostiku napichnúť. a potom uvidíš ako ďalej.
    • 50
  3. tomik1987

    zlé ranné štarty HDI

    No tak dnes som videl ako mu auto štartuje keď dlhšie stojí na zime. A pravdu povediac je to hrôza.Takto auto nemá štartovať Mňa osobne zaujala odpoveď od teba Fusion s tými vstrekmi. Vkladám do prílohy korekciu vstrekov . Podľa môjho názoru je tá korekcia v pohode je to namerané pri 803 otáčkach. Ja som ešte rozmyšľal pri tých vstrekoch či nebudú na chybe ak sú nejake zlé napr. tie medené podložky čo tam idú alebo tak.To je len môj laický názor.S tým tlakom to môže byť, že to potrvá chvíľku kým sa natlakuje vstrek. a potom mu to chyti a rozbehne sa to auto. Mne napr. auto chytá na prvú šupu či je +10,0, alebo aj -20. stále na prvú šupu chytilo. (musím poklepať).
    • 21
  4. tomik1987

    barva na čelním skle

    reklamácia práce. poškodenie skla. či už u živnostníka alebo u firmy. pokiaľ ti to teda nestriekal nejaký garažmajster.
    • 7
  5. tomik1987

    2.0 HDI diagnostika vstriku

    môžem otazku? korekcia vstrekov sa meria na voľnobehu?a tlak turba za jazdy asi pri koľkých otáčkach asi tak??? a koľko by mal byť tlak paliva na voľnobehu a koľko asi tak vo vyššich otačkach???
    • 52
  6. no tak ja som dnes egr vyčistil sem tam mi hádzalo chybu prechodnú, okruh egr dodávka vzduchu vyššia než požiadavok. po vyčistení EGR(nezaslepoval som ho) auto ide aspon na môj pocit oveľa lepšie predtým po zašliapnuti plynu kým zabralo turbo tam bola ako keby ,,diera\" určitý časový úsek kým turbo zabralo a auto začalo ťahať. po vyčistení sa mi teraz zdá ako keby tam tá diera nebola.napr. keď som sa aj predtým pohýnal z križovatky tak jednotka v pohode . ale po zaradení do dvojky trvalo kusok kým to auto potiahlo. teraz tam tú turbo dieru tak necitim. ako keby zmizla. ked prerádím z 1 do 2 auto hneď potiahne. inač mi všetko pracuje:papa P.s. tie šrouby pod EGR hlavne jedna bol veľký problém ju odkrútiť. uplne bola zahryznutá
  7. tomik1987

    406 vydáva dym

    môžem sa opýtať na štýl jazdy???myslím dlhodobo. a pri koľkých odjazdených km ti ukazuje taku priemernú spotrebu? pr. videl som že keď sa na aute jazdilo tzv. dôchodcovskou jazdou auto bolo v pohode nedymilo. to je jazda po meste max 50km/h a mimo mesta 90 km/h. ako náhle do toho sadol mladší člen rodiny ten to povytáčal tak auto mu tiež zo začiatku dymilo ale po chvíli prestalo.
    • 6
  8. tomik1987

    Diagnostika Lexia

    ďakujem za radu. po zadaní vyššie uvedeného profilu znova funguje všetko ako má . ešte raz dik
  9. tomik1987

    Diagnostika

    tak ja len doplňam, že včera sa mi podaril doriešiť ten kábel na staršie vozidlá. zaslal mi ho nakoniec. tak teraz po dlhšom čase patrim asi k spokojným zákazníkom ale podľa všetkého to vyzerá na zlyhanie pošty.
    • 11
  10. tomik1987

    Diagnostika Lexia

    tak akurát som bol v aute a skúšal som ten nový Diabox. všetko super pracuje aj test urobí. aj parametre meria len jeden problém nastal. keď som si chcel niečo nakonfigurovať či už cez počitač BSI alebo počitač motora žiadalo odomňa kód viete niekto poradiť čo tam zadať? aby to išlo?????
  11. tomik1987

    Diagnostika Lexia

    ja som dnes skúsil nainštalovať DiaBox a všetko ide v pohode akurát sa mi zdá že to je kusok viac spomalené. ešte pôjdem vyskúšať na auto a varec ak chceš tak ti napíšem do sz presný návod ako na to.
  12. tomik1987

    Diagnostika Lexia

    ja som skúšal XP mod na win 7 ale nefungovalo to. nakoniec som si rozdelil disk a nainštaloval som si tam xp. a to používam len na diagnostiku.
  13. vidíš? to som neskúšal:myslim zaujímavý postreh. ale aj tak nechápem prečo to takto vypísalo pri celkovom teste.
    • 21
  14. jasné v pohode ďakujem =)) písal som sz ale fakt vrelé diky
    • 27
  15. nie nie spínače sú všetky od výroby . je to 2003 s mux a aj tá druhá je 2004 s mux
    • 27
  16. to vieš tak na diagnostike neviem všetko robiť ale pomaly sa učím tak to hľadám hľadám . aby som potom ked to budeme skúšať na druhom aute. aby som s tým nemal taký problém. inač snímače som zatlačil nadoraz. už predtým.
    • 27
  17. no práve mám napojené auto na diagnóze a nejako to tam neviem najsť kde sa to nastavuje. ta koherencia:myslim
    • 27
  18. jasné skúsime to prečistiť a uvidíme. ale podľa môjho laického názoru pokiaľ by bola chybná riadiaca jednotka na tomto aute tak by to robili aj na ostatných kolesách. ved uvidíme na čo prideme
    • 21
  19. no ja osobne slovu :,, koherence\" nejako nerozumiem. no tak to hej bude ich treba si nejako nastaviť. len nevieme ako . a tak nie som mechanik. rád by som to rozchodil a prišiel na to.
    • 27
  20. no niekde som tu videl aj hodnotu akú má mať čidlo len to akosi neviem najsť. ale čo ma viac znepokojuje je tá diagnostika motora neviem čo s tým mám robiť.
    • 21
  21. tak skúšal som tú páčku aj na mojom. Podľa všetkého obe naše autá aj moje aj marcelove by mali mať komplet predprípravu na tempomat. čiže malo by stačiť zapojiť páčku a povoliť na diagnostike. Všetko sme spravili na 90% dobre. ale čo som si všimol. na mojom aute. hneď ako bola zasunutá páčka tempomatu na svoje miesto diagnostika mi začala vypisovať chybu citujem:,, Trvalá závada. Signál bzrdového spínaše. Koherence mezi 2 brzdovými spínačmi.\":myslim potom som ju skusil aktivovať. a stále vypisovalo tu chybu. ale bola aktivovaná tak som išiel vyksúšať. skúšal som a nič nereagovalo. potom som skusil znova deaktivovať tempomat. ale chybu stále vypisovalo pokiaľ sa páčka nevytiahla. ako keby sa bila tá páčka s tým spínačom brzdovým. viete poradiť čo ako ďalej??? potom som si všimol že tu istú chybu vypisovalo aj marcelovi. poradite ako ďalej?? za nápady vopred ďakujem =)
    • 27
  22. myslím si že v každom prípade diagnostika je najvhodnejšia.
  23. ja mám otazku pre TomMaistera: ako je ukostrená riadiaca jednotka???
    • 47
  24. mne to tiež pukalo. cca pred 3 mesiacmi som to riešil vymenil som ložiská celkovo sa to zlepšilo. potom ešte mi vyskočila struna neviem akým zázrakom sa mi vyšmikla z toho sedla o cca2 cm. a to mi pukalo. ale som to napravil a teraz no problém:papa
    • 21
  25. no ja ešte doplňam, že aj keď sme chyby úplne vymazali z diagnostiky a pokusili sme sa natočiť motor pokus bol neuspešný =( auto len pretočilo na kus zadymilo a hneď aj zdochlo. keď sme urobili test po tomto pokuse naštartovať znova chyby sa opať všetky vrátili.:bojim:bojim snímač pedalu akcelerátoru sme skúsili prehodiť aj z môjho auta ale stále to vykazovalo tie chyby. ľudia čo s tým autom môže byť? inač predtým mu to išlo ako raketa bez problémov a zrazu toto.aj diagnostika ktorá sa pred časom robila neukazovala žiadne chyby okrem egr.
    • 47
×
×
  • Vytvořit...