Přejít na obsah

tomik1987

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 240
  • Registrace

Vše od uživatele tomik1987

  1. no tie som menil ani nie pred polrokom.
    • 8
  2. takže dnes som lokalizoval to vrzganie. robí to pravdepodobne pravý predný tlmič alebo struna pri prechode nerovnosťami. ten vrzgot je taký výrazny že vo vnútri sa to sem tam ozve aj zo zadu. pritom v zadu nič nevrzga. keď auto stálo tak som skúšal kývať stranami a jedine kde to vrzgalo tak bola predná pravá strana =( vzhľadom na to že auto stálo v kľude si myslím že ložisko to nebude. máte nejaké riešenie? či ma čaká výmena predných tlmičov???
    • 8
  3. no tak díky =) ked bude čas tak sa na to čo najskôr pozriem.
    • 8
  4. no na to by som sa pozrel pri prvej možnej priležitosti. len nechápem prečo mi začal vrzgať aj predok aj zadok naraz =(( a celé auto ako keby mi vrzgalo. aj interier a ja neviem či som už chorý alebo čo =( ale fakt mi všetko vrzga
    • 8
  5. NO mám P406 2,2 HDI. dnes mi začalo poobede vrzgať auto. proste aj v predu aj v zadu. hlavne keď idem malou rýchlosťou po nerovnostiach. keď som zastal a skúšal som kusok s nim pokývať na mieste tak nič =( teplota dnes prudko klesla pod 0 stupňov napr. teraz bolo -8. môže to byť tým? ked bola teplota nad 0 tak nič sa nedialo . jednoducho tomu nechápem =( [upravil dne 25.1.2012 22:43 od tomik1987]
    • 8
  6. tomik1987

    mlhovky a xenony

    no ja len ešte môj osobný nazor. keď sú xenony správne namontované najlepšie v šošovkách tak si myslím tak by to malo byť v pohode. a keď je aj HID sada samotná vo svetle a je to tak nastavené aby to neoslnovalo tak mi to tiež nevadi. ale ja často stretavam auta značky š.o.a napr. taka fobia a tá svieti nahovno aj ked tam nemá zrovna HID, ale klasické žiarovky . a ešte keď do takého svetla dá xenon. tak to fakt škodí na oči.
  7. tomik1987

    mlhovky a xenony

    a xenony do hmloviek chcem aj ja
  8. tomik1987

    mlhovky a xenony

    No zaujímavé vlákno .samozrejme sa to tu zvrhne na xenonovú vojnu ale ja sa zastanem banana. sedím sem tam v jeho aute a svieti mu to fakt dobre. a sem tam ho aj stretnem ako oprotiidúceho vodiča a ešte ma neoslnil. svieti mu to tak ako ma aj keď išiel za mnou tak ma tiež neoslnil =) takže len toľko
  9. no tak treba do dať na diagnostiku. PP2000
  10. tak a teraz si môžeš kábliky zrepasovať a mať znova do náhrady nieže to vyhodíš :papa
  11. ja to nechám na majiteľa auta nech má on tú česť to sem napísať predsa si myslím že on z toho má asi najväčšiu radosť =) lebo ho skoro z toho auta porazilo a keď sa vyspí z nočnej tak to sem určite zavesí
  12. tak dnes to nakoniec chalan vyriešil a zas sme o niečo múdrejší hádam to už bude konečné riešenie =) a auto pôjde tak ako má =)
  13. otázka do plená mysliete si že by sa dal niekde zohnať ten display???
  14. a stým sa nedá bohužiaľ už nič asi robiť len výmena displeya
  15. a takto to vyzerá keď je to zapnuté v elektrike . skúška cez drôtiky
  16. ďakujem ti Ferry =) veľmi si mi tým pomohol. aj keď výsledok bol sklamaním.a opraviť sa to asi nedá =( tu prikladám foto z testu.pomocou drôtikov a návodu ako to zapojiť od Ferryho =) ešte raz veľká vďaka:papa nižšie prikladám foto.
  17. má tam 7 pinov .
  18. jááááj jasné to ja som zvyknutý že mám 406 tak preto automaticky napíšem 406 ale hej je to 405 MI16 II rada. ten displey sa mi nejako nezdá =( bolo to dlhšiu dobu v krabici. no tak idem to tak asi vyskúšať s tými drôtikmi
  19. Vedel by mi tu niekto poradiť ako vyskúšať či sú funčné hodinky s meraním teploty z auta P406Mi16??? II Myslel som že to vyskúšam tak, že na zadnú prípojku. na niektoré z pinov priložím drôtiky s 12V a či sa rozsvieti., Nejaká schéma alebo také niečo existuje z toho?? na tých digit. hodinkách je 090307000920 12V JAEGER MADE IN FRANCE 9614192480 M 2 vopred ďakujem
  20. No tak ja len doplnim ten druhý snímač mu ukazoval iné hodnoty. na starom keď mu to ešte išlo tak tlak aj pri vyššich otačkach sa vytiahol tlak na nejakých 600-700. na tomto novom snímači mu už ukazovalo aj 1200. mali sme auto napichnuté a tak sme s nim jazdili. ale chyby s tým ukostrením sa mu časom vrátili.a pritom celé ukostrenie auta si prerábal
  21. treba to dať takým urobiť tú geometriu ktorý to vedia.
    • 18
  22. tomik1987

    drv ventil

    no neviem či zle vidím.na akej diagnostike to robili???prvá otazka. lebo pre peugeot jedine PP2000. čo sa týka vstrekov tak tie sa dajú premerať tiež cez PP2000 teda korekcia.a to húpanie otáčok, a zlé chytanie môže mať na svedomí viac vecí nie len drv ventil. treba to dať na diagnozu PP2000
  23. ked ich máš už takto zodraté tak určite ich bude treba vyvážiť. lebo keď sú nerovnomerne zodraté tak si myslím že to spraví aj tým že rozhodí tú váhu. ale keď si ich obúval tak ich vyvažovali nie??
    • 18
  24. to nieje možné aby bola geometria v poriadku ked ti derie pneumatiky. nič nebúcha a tak?? a 7 mm???? to je dosť veľa. až priveľmi ja ked som mal rozhodenú geometriu mi zodralo tak isto pneumatiky ale len o 1 mm.
    • 18
  25. tomik1987

    PF 2012

    Aj ja prejem všetkým krásne prežitie vianočných sviatkov v kruhu svojej rodiny a priateľov a správne vykročenie do nového roka 2012
    • 71
×
×
  • Vytvořit...